Полиција на периферији Крагујевца зауставила "рено", а онда је уследила заплена

ПРИПАДНИЦИ полиције су у аутомобилу „рено“,који су зауставили на периферији Крагујевца,пронашли и запленили хиљаду паклица цигарета без акцизних маркица.

Полиција на периферији Крагујевца зауставила рено, а онда је уследила заплена

Фото: Depositphotos

Цигарете су највероватније биле немањене за даљу продају.

По налогу Основног јавног тужилаштва у Крагујевцу,полиција ће поднети кривичну пријаву против шездесетпетогодишњег Крагујевчанина због сумње да је починио кривично дело „недозвољен промет акцизних производа“.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији

"ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА" Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији

У ИНТЕРВЈУУ за црногорски "Дан", Вилијам Монтгомери, бивши амерички амбасадор у СР Југославији, осврнуо се на ситуацију на Косову и Метохији.

15. 05. 2026. у 13:16

Коментари (0)

ДАНИ ПОЉА ШЕЋЕРНЕ РЕПЕ: Суноко окупио произвођаче