"НИШТА НИЈЕ УКАЗИВАЛО ДА ЋЕ НАУДИТИ СЕБИ": Војник из Лазаревца (28) се убио због љубавних проблема?

26. 10. 2020. у 18:18

ПРОФЕСИОНАЛНИ војник Стеван К. (28) из Лазаревца обесио се у поткровљу породичне куће у Лазаревцу, а како се незванично могло чути, сумња се да се на тај корак одлучио одмах након раскида са девојком.

НИШТА НИЈЕ УКАЗИВАЛО ДА ЋЕ НАУДИТИ СЕБИ:  Војник из Лазаревца (28) се убио због љубавних проблема?

Фото: Depositphotos

Стеваново тело нађено је 22. октобра у раним јутарњим сатима у поткровљу породичне куће у лазаревачком насељу Петка.

Његови пријатељи и познаници тврде за Ало.рс да је био вредан и добар младић. За сада нема података о томе да ли је оставио опроштајно писмо, а претпоставља се да је самоубиство извршио због љубавних проблема.

- Био је војник под уговором у једној од панчевачких касарни. Тамо је и становао да би избегао свакодневно путовање из Лазаревца у Панчево. Дигао је руку на себе када је узео слободне дане и отишао кући у Лазаревац. Није познато шта је претходило том чину, да ли су се заиста посвађали или је раскинуо с девојком. Реч је о добром и пожртвованом младићу и сви смо у шоку - каже Стеванов познаник, преноси Ало.рс.

Стеван је на свом Фејсбук профилу последњи пут фотографију објавио 2. октобра. Сликао се насмејан, у војничкој униформи, а изнад фотографије је поставио три заставе Србије.

- Ништа није указивало на то да би могао себи да науди јер се никоме није жалио да има проблеме. Породица је обавестила касарну, после чега су старешине отишле да изјаве саучешће - каже један од пријатеља покојног војника.

То је друго самоубиство припадника Војске Србије овог месеца. А. Р. је 8. октобра на паркингу у касарни "Васа Чарапић" на Бањици пуцао себи у главу.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
СЛИКА ИЗ СРБИЈЕ КОЈА СЛАМА СРЦЕ: Трагичан разлог зашто рода 2 дана не напушта згариште - изгорело 2 хектара жита

СЛИКА ИЗ СРБИЈЕ КОЈА СЛАМА СРЦЕ: Трагичан разлог зашто рода 2 дана не напушта згариште - изгорело 2 хектара жита

СВАКЕ године, упркос молбама и апелима, велики број људи пали стрљику и на тај начин долази до пожара у којима страдају туђи усеви, али нажалост и животи невиних бића.

27. 06. 2025. у 16:50

Коментари (0)

КАД ИМАТЕ МЕСИЈА СВЕ ЈЕ МОГУЋЕ! Интер Мајами сања нову сензацију и кује план да елиминише првака Европе