УХАПШЕН ВОЗАЧ КОЈИ ЈЕ НА АУТОПУТУ УСМРТИО ЉИЖАНИНА: Осумњичен за тешко дело против безбедности јавног саобраћаја и непружање помоћи
ПОЛИЦИЈА у Лајковцу ухапсила је Р. Н. (49) из Сурдулице, осумњиченог да је у недељу на ауто-путу “Милош Велики” аутомобилом “шкода” налетео на Н. М. (42) из Љига и на месту га усмртио.

Фото: И. М.
Возач “шкоде” која је, незванично сазнајемо, службено возило ЕПС-а, побегао је са места несреће. Претходно, Н. М. се паркирао у зауставној траци, а када је изашао из свог возила, на њега је налетела “шкода”.
Р. Н. је осумњичен за тешко дело против безбедности јавног саобраћаја и непружање помоћи повређеном у саобраћајној незгоди. По налогу Основног јавног тужилаштва у Убу, одређено му је задржавање до 48 часова.
Уз кривичну пријаву биће приведен тужиоцу, саопштила је Полицијска управа у Ваљеву.
Препоручујемо

УКРАЈИНА ИЗДАЛА УПОЗОРЕЊЕ: Руси ће ноћас лансирати ракету која може да носи нуклеарно оружје
РУСИЈА планира „тренажно“ лансирање интерконтиненталне балистичке ракете РС-24 „Јарс“ у ноћи између 18. и 19. маја, саопштила је украјинска војна обавештајна служба (ГУР) 18. маја.
18. 05. 2025. у 15:55

ИНЦИДЕНТ У ДРУГОМ КРУГУ ИЗБОРА У РУМУНИЈИ: Полиција извела председничког кандидата са бирачког места (ВИДЕО)
РУМУНСКИ председнички кандидат и лидер националистичке странке Алијанса за уједињење Румуна Ђорђе Симион и фаворит на прошлогодишњим поништеним изборима, Калин Ђорђеску, полиција је извела са бирачког места у Могошоаји (предграђу Букурешта).
18. 05. 2025. у 09:54

САМО 5 ЗЕМАЉА: Ко је све гласао за Србију и како - максималних 12 од комшија (ФОТО)
ПОСЛЕ завршеног финала "Евровизије 2025", на званичном сајту престижног музичког такмичења објављено је и како су гласале земље учеснице у полуфиналима.
18. 05. 2025. у 11:34
Коментари (0)