ПРЕСРЕЛИ АУТО ПА ПУЦАЛИ ИЗ ПУШКЕ У ВАЗДУХ: Двојица ухапшени због угрожавања сигурности
Полиција је ухапсила А.В. (21) и С.М. (21) из околине Великог Градишта, због основане сумње да су извршили кривично дело угрожавање сигурности.

Фото: Д.Н.
А.В. се сумњичи да је 24. децембра, у насељу Кличевац, управљајући аутомобилом „БМВ“, у којем је био и С.М, препречио пут „сузукију“ у коме су били тридесетогодишњи мушкарац и двадесетседмогодишња девојка из околине Великог Градишта.
Након што су се њих двоје зауставили, С.М. је, како се сумња, изашао из аутомобила и из пушке испалио два хица у ваздух, па ће против њега бити поднета и кривична пријава због основане сумње да је извршио кривично дело недозвољена производња, држање, ношење и промет оружја и експлозивних материја.
Том приликом нико није повређен. По налогу надлежног тужиоца, осумњиченима је одређено задржавање до 48 сати након чега ће, уз кривичну пријаву, бити приведени у Основно јавно тужилаштво у Пожаревцу.
Препоручујемо

ХАПШЕЊЕ КРИМИНАЛНЕ ГРУПЕ: Велика акција полиције у Србији - "пало" 12 осумњичених
24. 12. 2020. у 14:11

ДЕТАЉИ РАЗБОЈНИШТВА НА ЗВЕЗДАРИ: Узели 100.000 евра, ухапшене четири особе
23. 12. 2020. у 22:21

ФОТОГРАФИЈЕ ХАПШЕЊА ДАРКА ЕЛЕЗА: Криминалац приведен код надлежног судије (ФОТО)
22. 12. 2020. у 10:51

ТРАМП СПУСТИО ЦАРИНЕ И СРБИЈИ: Ево колико сада износе и када одлука ступа на снагу
ПРЕДСЕДНИК САД Доналд Трамп изјавио је данас да ће свим земљама, укључујући и Србију, уведене царине бити суспендоване, осим за Кину, којој је тарифе увећао на 125 одсто.
09. 04. 2025. у 20:44

ПРОГЛАШЕНО ВАНРЕДНО СТАЊЕ У СЛОВАЧКОЈ: Дато упутство и за Србију,Аустрија ЗАТВОРИЛА 20-ак граничних прелаза да спречи ширење слинавке и шапа
МИНИСТАРСТВО пољопривреде Србије апеловало је недавно на све сточаре, ветеринаре и друге актере у сектору сточарства да предузму све неопходне мере како би спречили потенцијални унос болести слинавке и шапа у Србију и буду максимално одговорни.
08. 04. 2025. у 14:48 >> 18:42

СУРОВА ОСВЕТА КАДИРОВА: Малолетник убио полицајца, након ликвидације његов леш изложен на градском тргу - лидер Чеченије тражи казну и за по
ТЕЛО чеченског тинејџера који је напао полицијску станицу и убио једног службеника у граду Ачхој-Мартану изложено је на градском тргу, пренела је руска "Газета".
10. 04. 2025. у 12:21
Коментари (0)