АУДИ ПРЕТИЦАО НА ПУНОЈ ЛИНИЈИ: Саобраћајна несрећа на путу Косовска Митровица-Звечан, две особе повређене
НАЈМАЊЕ две особе вечерас су повређене у саобраћајној незгоди на путу Косовска Митровица - Звечан.
Фото: Depositphotos
Саобраћајна незгода догодила се стотинак метара након бензинске пумпе из правца Косовске Митровице, а радници Хитне помоћи који су се нашли на лицу места пружили су прву помоћ повређенима.
Саобраћај је заустављен и полиција се налази на лицу места.
Више полицијских екипа је на терену, а у косовској полицији навели су да ће имати званичне информацију по завршетку увиђаја.
Очевици су на лицу места рекли да се саобраћајна незгода догодила када је возач марке "ауди" кренуо да претиче из правца Косовске Митровице на пуној линији и ударио је други ауто.
Препоручујемо
ДЕВОЈКА ПОВРЕЂЕНА У СУДАРУ: Бурна ноћ у престоници, две саобраћајне несреће у Београду
25. 12. 2020. у 07:32
ХАОС У НОВОМ САДУ Сударила се два аутомобила и аутобус насред раскрснице (ВИДЕО)
24. 12. 2020. у 22:44
"СВЕОПШТИ РАТ" Стигло велико упозорење Америци
ВИСОКИ ирански званичник упозорио је да ће сваки напад на његову земљу бити сматран „свеопштим ратом“ док се америчка ударна група носача авиона приближава региону.
24. 01. 2026. у 09:31
У ФЕБРУАРУ ПОТПУНИ КОЛАПС ПОЛАРНОГ ВРТЛОГА? Хладна маса заледиће Европу, ево шта нас очекује
НАКОН стратосферског загревања почетком фебруара, најновије прогнозе показују потенцијални потпуни колапс поларног вртлога, што ће на крају довести хладан ваздух и у Европу, пише Severe Weather Europe.
23. 01. 2026. у 14:21
НАЈСТАРИЈИ ЈУГОСЛОВЕН: Доживео 132, израсли му трећи зуби
У АКЦИЈИ некдашње ревије Yуго папир “Тражимо најстаријег Југословена“ 1978. године новинари су се запутили у село Ораш Плање удаљено од Тешња десетак километара, где је живео Мехо Хаџић.
23. 01. 2026. у 16:47
Коментари (0)