ТРАГИЧАН БОЖИЋ У МАЈДАНПЕКУ: Ратни војни инвалид страдао у пожару

08. 01. 2021. у 11:19

ОВОГОДИШЊИ Божић за Љубисава Ж. (54) ратног војног инвалида из Мајданпека био је кобан.

ТРАГИЧАН БОЖИЋ У МАЈДАНПЕКУ: Ратни војни инвалид страдао у пожару

Петар Милошевић

У касним вечерњим сатима нешто пре поноћи у улици Светог Саве број 3 на последњем спрату стамбене зграде тачније у поткровљу, у стану у коме је овај човек живео сам, избио је пожар услед којег се од велике концентрације дима Љубисав угушио у сну.

Густ дим који је куљао из стана зграде која се налази у непосредној близини бензинске пумпе приметиле су комшије које су обавестиле припаднике Полицијске станице у Мајданпеку, Ватрогасну јединицу, дежурну екипу Електродистрибуције и Хитну службу мајданпечког Дома здравља.

Сви су покушавали на све начине да уђу у стан и спасу несрећног човека који је у моменту избијања пожара спавао. Једини начин је био је кроз разбијен прозор преко кровне конструкције зграде, с обзиром на то да стан има сигурносна вата која није било могуће развалити, кажу припадници Ватрогасне јединице у Мајданпеку.

Пожар је локализован али нажалост Љубисав Ж. је страдао, угушивши се у диму.

- Он је живео сам. Имао је извесних психичких проблема које су последица боравка на ратишту. Данас сам га видела последњи пут око два сата, каже једна станарка зграде.

За сада је тачан узрок пожара још увек непознат али предпоставља се да је у питању инсталација или грејалица која је остала упаљена док је Љубисав спавао. О чему се заправо ради и шта је довело до овог несретног догађаја показаће истрага.

(Информер.рс)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Сада је дефинитивно пукло савезништво САД и Украјине: Зеленски урадио нешто незамисливо

Сада је дефинитивно пукло савезништво САД и Украјине: Зеленски урадио нешто незамисливо

УКРАЈИНСКО руководство, након више од годину дана напора да одржи стабилне односе са администрацијом председника САД Доналда Трампа, јавно је признало крах досадашњег партнерства.

20. 04. 2026. у 20:41

Мађар би да хапси Путина и Нетанјахуа: Закон је јасан, то је обавеза

Мађар би да хапси Путина и Нетанјахуа: "Закон је јасан, то је обавеза"

БУДУЋИ мађарски премијер Петер Мађар изјавио је да ће се његова земља поново придружити Међународном кривичном суду и бити спремна да спроводи налоге за хапшење, укључујући и онај који се односи на израелског премијера Бењамина Нетанјахуа.

20. 04. 2026. у 20:04

Коментари (0)

Био је њена велика љубав: Весна је овај хит посветила познатом певачу