СТРАШНА ТРАГЕДИЈА У НОВОМ САДУ: Мушкарац пао са зграде, остао мртав на лицу места

Љ.П.

12. 01. 2021. у 14:32

ЗАСАДА непознати мушкарац настрадао је данас око 13 часова, када је под још нерасветљеним околностима пао са зграде у Новом Саду у Булевару Јована Дучића испред броја 22.

СТРАШНА ТРАГЕДИЈА У НОВОМ САДУ: Мушкарац пао са зграде, остао мртав на лицу места

Илустрација полиција Фото Depositos

Како је за "Новости" рекао др Зоран Круљ, портпарол Службе хитне помоћи, њихова лекарска екипа је интервенисала у 13.05 сати, али су могли само да констатују смрт мушкарца старости 33 године.

Полиција обавља увиђај и утврђује све околности ове несреће, и са које висине је тридесетрогодишњак пао.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ПЉЕСКАЛА РУКАМА И СЛАВИЛА УБИСТВО Лавров: Сви се сећамо како је смрт Гадафија одушевила Хилари Клинтон

"ПЉЕСКАЛА РУКАМА И СЛАВИЛА УБИСТВО" Лавров: Сви се сећамо како је смрт Гадафија одушевила Хилари Клинтон

РУСКИ министар спољних послова Сергеј Лавров рекао је да памти како је бивша америчка државна секретарка Хилари Клинтон пљескала рукама и славила убиство либијског лидера Моамера Гадафија 2011. године и алудирао да бивши сиријски председник Башар ел Асад тренутно живи у Москви, јер су њему и његовој породици прећени сличним физичким уништењем у Сирији.

14. 10. 2025. у 13:06

Коментари (0)

ИСТИНА ИХ УБИЈА - КОСОВО ЈЕ СРБИЈА: Савет безбедности УН обрукао лажну државу (ФОТО)