ВОЗИО 206КМ/Х СА 1,10 ПРОМИЛА АЛКОХОЛА У КРВИ: Пуштен возач који је јутрос дивљао у Београду, ево како се бранио
ПРЕКРШАЈНИ судија пустио је без пресуде 22-годишњег возача аутомобила кога је јутрос у Београду зауставио “пресретач” Саобраћајне полиције, јер је возио брзином од 206 км/х на деоници ауто-пута где је ограничење 80 км/х и који је имао 1.10 промила алкохола у организму.

Фото: А.Ровчанин
Како се сазнаје, возач се код судије пожалио на мигрену и речено му је да иде кући и да се јави за 3 дана.
Јутрос је полиција против њега поднела пријаве због насилничке вожње у стању високе алкохолисаности и у скраћеном поступку приведен је код судије за прекршаје.
Вожња под дејством алкохола, прекорачење брзине, насилничка вожња, вожња под забраном - ово су прекршаји које је у претходном периоду у саобраћају починио овај возач.
Реч је о мушкарцу за ког је утврђено да је на друштвеним мрежама делио снимке којима је промовисао небезбедно понашање у саобраћају.
(Пинк.рс)
Препоручујемо

ВОЗИО 206 КМ/Х: Лудовао на ауто-путу Шид- Београд! Полиција утврдила о коме је реч
30. 01. 2021. у 11:38

ШОЈГУ УПОЗОРАВА: Тај потез би могао довести до трећег светског рата
СЕКРЕТАР Савета безбедности Русије Сергеј Шојгу упозорио је да би увођење мировњака на историјске територије Русије могло довести до трећег светског рата.
24. 04. 2025. у 19:46

МАКРОН ПОСЛЕ РУСКОГ НАПАДА: Хитно нам је потребан мир
РУСКИ ракетни напад на град Суми на северу Украјине наглашава хитну потребу за наметањем примирја Русији, изјавио је данас председник Француске Емануел Макрон.
13. 04. 2025. у 15:34

НИ ЛАУШ НИЈЕ ПРИМЕТИО ДО КРАЈА СНИМАЊА: Најлуђа грешка из "Боја на Косову"
ЛАУШЕВИЋ је о снимању филма "Бој на Косову" писао у књизи "Година прође, дан никад".
28. 04. 2025. у 10:32
Коментари (0)