ВЕЛИКА АКЦИЈА ПОЛИЦИЈЕ И БИА: Ухапшено 16 особа за тешка кривична дела, претреси на 30 локација (ВИДЕО)
У ТОКУ ноћи ухапшено је и задржано 16 особа осумњичених за удруживање ради извршавања тешких кривичних дела међу којима су отмице и убиства, саопштио је тужилац за организовани криминал Младен Ненадић.
Фото: МУП
Младен Ненадић је саопштио да су хапшења извршена након вишемесечног заједничког рада Тужилаштва за оргназовани криминал, више организационих јединица МУП-а и БИА.
Истакао је да је акција извршена јуче и током ноћи у циљу очувања безбедности Србије и да се односи на расветљавање најтежих кривичних дела против живота и тела.
У току су претреси и увиђаји на 30 локација, а према 16 лица донето је решење о задржавању и они ће бити спроведени Тужиоцу за организовани криминал.
Ненадић је истакао да су они осумњичени, између осталог, за удруживање ради вршења кривичних дела отмимца и тешко убиство.
Како је истакнуто, јавност ће бити благовремено обавештена о детаљима поступка.
(РТС)
Препоручујемо
АМЕРИЧКИ МИНИСТАР ЗДРАВЉА ШОКИРАО: Шмркао сам кокаин са WC даске
АМЕРИЧКИ министар здравља и социјалне заштите Роберт Ф. Кенеди млађи изнео је шокантно признање о својој прошлости са дрогама гостујући у једном подкасту у четвртак. Говорећи о борби са зависношћу, открио је до сада непознате детаље.
13. 02. 2026. у 09:12
ВАКЦИНА ПРОТИВ РАКА СТИЖЕ У СРБИЈУ: Добијамо је одмах после Руса, ево када ће је примити наши пацијенти
МИНИСТАР без портфеља задужен за област међународне економске сарадње Ненад Поповић изјавио је данас да ће у мају први пацијенти у Русији примити вакцину против рака, а да ће пацијенти из Србије бити први који ће одмах после руских, крајем године, примити ту вакцину.
12. 02. 2026. у 09:41
ЈК ПРИЗНАЛА: "Са њим сам изгубила невиност - први пут са Немањом био је грозан, ужасан"
"ИМАЛА сам 18 година. Било је грозно искуство. Помислила сам: "Како некоме ово може да се догоди?" Било је ужасно."
10. 02. 2026. у 07:32
Коментари (0)