ПОЛИЦИЈСКИ ПСИ ДОВЕДЕНИ У "КАСИНУ": Претрес клуба Александра Кајмаковића и даље траје (ФОТО/ВИДЕО)
У НАСТАВКУ борбе против организованог криминала, припадници МУП данас врше претрес познатог престоничког локала "Касина" на Теразијама чији је сувласник наводно Александар Кајмаковић, познатији као Аца Босанац.

Фото: З.Ј.Мачак
Како са терена јавља репортер "Новости" испред "Касине" је доведен и велики број истренираних полицијски паса.
Претрес и даље траје, а на терену је велики број припадника полицијских снага.
Подсетимо, подсетимо Кајмаковић је у уторак приведен у полицију на информативни разговор где је три часа говорио полицији о својим везама са Вељком Беливуком - Вељом Невољом.
Он је тада испричао да је Беливук у лето 2020. преузео обезбеђивање Касине.
Иначе Аца Босанац познат је по томе што држи више ресторана и кафића на атрактивним локацијама у Београду.
Препоручујемо

ПОЛИЦИЈА ЧЕШЉА КАСИНУ АЦЕ БОСАНЦА: Јаке полицијске снаге на Теразијама
26. 02. 2021. у 12:21

"СКЕНИРАЈУ" БЕЛИВУКОВЕ ТОКОВЕ НОВЦА: Саслушањем Александра Кајмаковића започела финансијска истрага против вође "Принципа"
23. 02. 2021. у 22:00 >> 22:50

(МАПА) КРАЈЕМ ЛЕТА ЧЕКА НАС КАТАСТРОФА: Морске температуре на рекордном нивоу, велики ризик од разорних олуја
ИСТОРИЈСКИ топлотни талас који је захватио Медитеран и Европу подигао је температуру мора на рекордне нивое, повећавајући ризик од разорних поплава и екстремних временских непогода широм јужне Европе у наредним месецима, пише сајт Severe Weather Europe.
01. 07. 2025. у 13:58

"МОГЛО БИ УМРЕТИ 4.500 ЉУДИ" Ова земља је најугроженија на Западном Балкану, хитан састанак у СЗО због врућина у Европи
ЈУЖНА Европа суочава се са жестоким топлотним таласом - температуре прелазе 40 степени Целзијуса, а у шпанској покрајини Уелва измерено је рекордних 46 степени, што је највиша јунска температура у историји земље. Истовремено, Италија, Грчка, Португалија и Западни Балкан такође бележе рекордне врућине, праћене шумским пожарима и људским жртвама.
01. 07. 2025. у 11:45

АГЕНТ МОСАДА У ПОЛИТИЧКОМ ВРХУ СИРИЈЕ: Вешање израелског шпијуна снимано и преношено уживо (ФОТО/ВИДЕО)
МНОГИ га сматрају најбољим израелским шпијуном икада. Са лажним идентитетом сиријског муслимана рођеног у Либану, Ели Коен је имао један циљ - да као оперативац Мосада сазна поверљиве информације које ће користити Израелу.
01. 07. 2025. у 12:48
Коментари (0)