НЕШТО око 20:20 на Новом Београду дошло је до саобраћајне несреће, потврдили су из Министарства унутрашњих послова.
Повезане вести

ШЕСТ ОСОБА ПОВРЕЂЕНО: У Јужнобачком округу за дан осам саобраћајних несрећа
У ПРОТЕКЛА 24 сата на подручју Јужнобачког округа, догодило се осам саобраћајних несрећа, у којима је шест особа лакше повређено.
03. 03. 2021. у 13:58

ТЕШКА НЕСРЕЋА НА ЈУГУ КАЛИФОРНИЈЕ: Најмање 12 жртава ланчаног судара
НАЈМАЊЕ 12 људи погинуло је данас у ланчаном судару на југу Калифорније, око 16 километара северно од мексичке границе.
02. 03. 2021. у 19:58

ТЕШКА НЕСРЕЋА КОД БАЊАЛУКЕ: Повређене две особе
ДВЕ особе повређене су у тешкој саобраћајној несрећи која се данас догодила у Клашницама код Бањалуке.
01. 03. 2021. у 16:43

ЛАНЧАНИ СУДАР НА ИБАРСКОЈ МАГИСТРАЛИ КОД РУШЊА: Повређена једна особа, формиране километарске колоне
ЈЕДНА особа је повређена у ланчаном судару три возила око 16.20 сати на Ибарској магистрали, један километар од Рушња у смеру ка Липовици.
27. 02. 2021. у 17:46
Најновије из рубрике

НА ЕКОНОМСКОМ ФАКУЛТЕТУ ПРОНАЂЕНА ДРОГА: Деканка пријавила случај (ФОТО)
ДАНАС око 17 часова, дошло је до необичног инцидента на Економском факултету у Београду.
13. 05. 2025. у 20:33

ПИШТОЉЕМ ТУКАО ПО ГЛАВИ: Саслушан нападач из Устаничке
У Вишем јавном тужилаштву у Београду саслушан је Марко П. (40) због постојања основа сумње да је 11. маја 2025. године неовлашћено носио полуаутоматско оружје са муницијом без дозволе надлежног органа. Тим оружјем је лако телесно повредио оштећеног И. З.
13. 05. 2025. у 17:03

ШЕСТ КИЛОГРАМА КОКАИНА ВОЗИО У ГЕПЕКУ: Оптужен мушкарац (41)
Више јавно тужилаштво у Београду подигло је оптужницу против Срећка С. (41) због постојања оправдане сумње да је 28. марта 2025. године неовлашћено, ради продаје преносио скоро 6 килограма кокаина.
13. 05. 2025. у 16:52

СРПСКЕ СУДИЈЕ НЕ ВИДЕ УБИСТВО МАРКА УТРЖАНА: Поново иста пресуда Бранку Тунићу за ратни злочин у загребачком логору "Ракитје"
ХРВАТСКОМ држављанину и некадашњем припаднику хрватских оружаних снага Бранку Тунићу је и у поновљеном суђењу у Суду за ратне злочине у Београду изречена иста пресуда за ратни злочин над ратним заробљеницима из ЈНА у загребачком логору "Ракитје".
13. 05. 2025. у 16:48

ПОВРЕЂЕНА ДЕВОЈКА ПЕШАК: Тешка саобраћајна несрећа у београдском насељу Кнежевац
ТЕШКА саобраћајна несрећа догодила се данас у поподневним сатима у београдском насељу Кнежевац, на територији општине Раковица, када је аутомобил ударио девојку пешака.
13. 05. 2025. у 16:11
Коментари (0)