КО ЈЕ ЕЛЕЗА ПОСЕЋИВАО У ЗАТВОРУ? Осумњичени за најтежа кривична дела били средство у рукама моћника који су се крили иза државних функција
05. 03. 2021. у 08:00
ДАРКО Елез (40), вођа једне од регионалних криминалних група, пре изручења Сарајеву, испитан је поново у просторијама екстрадиционог притвора. Своје одговоре и сазнања о одређеним кривичним делима почињеним у Србији потврдио је и на полиграфу. Нека од њих тичу се сарадње са екипом Вељка Беливука, али и ликвидацијама почињеним у Србији.
Повезане вести
ПОГЛЕДАЈТЕ: Дијана Хркаловић излази из СБПОК, саслушана о везама са Елезом и Беливуком (ВИДЕО)
БИВША секретарка у министарству унутрашњих послова Дијана Хркаловић управо је изашла из СБПОК.
01. 03. 2021. у 15:14
"НОВОСТИ" ИСПРЕД СБПОК: Саслушана Дијана Хркаловић, изашла у пратњи четири адвоката (ФОТО)
БИВША секретарка у министарству унутрашњих послова Дијана Хркаловић управо је изашла из СБПОК.
01. 03. 2021. у 15:03
ОДБИО ПОЛИГРАФ ПО САВЕТУ ЧЕЛНИКА ВИШЕГ СУДА? Детаљи вишесатног саслушања првог човека ФСС Славише Кокезе у просторијама СБПОК
У НАСТАВКУ истраге тешких кривичних дела за која је осумњичена група Вељка Беливука и Марка Миљковића, у недељу је више сати саслушаван у својству грађанина Славиша Кокеза, председник Фудбалског савеза Србије (ФСС). Он је испитиван у просторијама Службе за борбу против организованог криминала (СБПОК) у београдском Макишу, а у једном тренутку одбио је полиграф, као и одговоре на питања о учествовању у припремању убиства председника Србије Александра Вучића.
01. 03. 2021. у 08:00
ПРИЧУ О СМАКНУЋУ ПЛАСИРАО ЗВИЦЕР: Колико су реалне тврдње тужиоца да је Беливук послат у Котор да би га ликвидирали
ДОК у Србији увелико тече истрага о свим неделима криминалне групе Вељка Беливука, званог Веља Невоља, и Марка Миљковића Марета, у Црној Гори се расветљава покушај убиства Марка Љубише Кана, за шта су осумњичена двојица младих Краљевчана, који се директно везују за ову београдску екипу.
25. 02. 2021. у 22:00
ЗАШТО ЈЕ ВЕЉА НЕВОЉА БИО У ЦРНОЈ ГОРИ? Медојевић поставио седам кључних питања Кривокапићу и Вукшићу
ПОСЛАНИК Демократског фронта Небојша Медојевић је црногорском премијеру Здравку Кривокапићу и шефу Агенције за националну безбедност (АНБ) Дејану Вукшићу поставио седам питања везаних за недавни боравак Вељка Беливука у Црној Гори и сматра да јавност има право да зна пуну истину о томе.
22. 02. 2021. у 19:22
Најновије из рубрике
ПРИТВОР ЗА ТИНЕЈЏЕРА(19) ИЗ ЛЕСКОВЦА: Сумња се да је починио чак 13 тешких крађа
Основни суд у Лесковцу донео је решење којим је Т.Д.(19) из Лесковца одредио притвор у трајању од 30 дана. Тинејџер је завршио иза решетака због постојања основане сумње да је, у периоду од неколико месеци, починио 13 тешких крађа.
13. 02. 2026. у 12:21
ЗА ПЉАЧКУ МЕЊАЧНИЦЕ СЕДАМ ГОДИНА ЗАТВОРА: У новосадском Вишем суду изречена пресуда
ЗОРАН Пантић је у Вишем суду у Новом Саду оглашен кривим за разбојништво у саизвршилаштву, и осуђен је на седам година затвора. Он је на ову казну осуђен због пљалке мењачнице у Темерину, одакле је однето више од 2,9 милиона динара.
13. 02. 2026. у 11:49
УХАПШЕН МАНИЈАК НА НОВОМ БЕОГРАДУ: Полно узнемиравао децу у парку па мотком претукао дечака
ПОЛИЦИЈА је у сарадњи са Трећим основним јавним тужилаштвом ухапсила М. П. (1975).
13. 02. 2026. у 10:12
ТЕЛО ЧОВЕКА БИЛО У СТАНУ ТРИ МЕСЕЦА: Станари осећали смрад, мислили да је смеће - Хорор у Малом Мокром Лугу
МУШКАРАЦ стар око 65 година, чији идентитет за сада није познат, пронађен је мртав у стану у Малом Мокром Лугу.
12. 02. 2026. у 22:19
ИМА МРТВИХ У СТРАВИЧНОЈ НЕСРЕЋИ У КОВИНУ: Полиција одмах реаговала
ПОГИНУО је мотоциклиста у тешкој саобраћајној несрећи у Гају код Ковина.
12. 02. 2026. у 21:28
Коментари (0)