ВЕЛИКА АКЦИЈА ПОЛИЦИЈЕ У НОВОМ ПАЗАРУ: Заплењена велика количина наркотика и хладног оружја

Тањуг

02. 04. 2021. у 23:11

ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова у Новом Пазару, у сарадњи са надлежним тужилаштвом у овом граду, у оквиру “централне” акције, запленили су одређену количину наркотика и хладног оружја, преноси индексонлине.рс.

ВЕЛИКА АКЦИЈА ПОЛИЦИЈЕ У НОВОМ ПАЗАРУ: Заплењена велика количина наркотика и хладног оружја

Фото: МУП

Акција је, како се наводи, спроведена на територији града Новог Пазара и општина Сјеница и Тутин.

Том приликом, саобраћајна полиција забележила је више прекршаја прекорачења брзине у насељеним местима, као и два лица која су управљала возилом под дејством алкохола и психоактивних супстанци.

У сарадњи са пекршајним судом наплаћено је преко пола милиона динара саобраћајних казни.

Полиција је у сарадњи са комуналном инспекцијом вечерас проверила више угоститељских објеката и преноћишта, а како портал наводи позивајући се на незванична сазнања, два објекта су кршила епидемиолошке мере.

У акцији која је спроведена вечерас, контролисано је и приведено преко 20 лица из криминогене средине.

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ШОК ПРОГНОЗА ЗА ОКТОБАР: Најављено да ће пасти пола метра снега! Овакве екстреме ни метеоролози не памте

ШОК ПРОГНОЗА ЗА ОКТОБАР: Најављено да ће пасти пола метра снега! Овакве екстреме ни метеоролози не памте

ПРЕМА најавама метеоролога, октобар 2025. почеће у Србији под утицајем продора хладног ваздуха са североистока Русије који је дошао до Немачке и Пољске, али се полако приближава ка нама што ће проузроковати развој циклона у Јонском, Тиренском и делу Јадранског мора и већ 1. октобра, у среду, у вечерњим часовима на југу и југозападу Србије почеће да пада киша.

30. 09. 2025. у 20:58

Коментари (0)

КАМЕРА КОЈА И ДАЉЕ ДИКТИРА ПРАВИЛА ИГРЕ – Хуаwеи Пура 80 Про