ПИЈАН ВОЗИО У ПЕШАЧКОЈ ЗОНИ: Полиција привела мушкарца у Крушевцу (ФОТО)
ПРИПАДНИЦИ саобраћајне полиције Полицијске управе у Крушевцу поднели су прекршајну пријаву против мушкарца (51), који је синоћ око 20.20 часова у Бријановој улици у Крушевцу управљао аутомобилом „рено“ са 1,63 промила алкохола у организму.

Фото: Фејсбук
Он је возио аутомобил по површини намењеној за кретање пешака, а овом приликом нико није повређен.
Возачу је одређено задржавање до 12 сати ради истрежњења, након чега ће због учињеног прекршаја бити приведен судији Прекршајног суда у Крушевцу.
Он је успео да се спусти низ степениште које води до главне Аутобуске станице.
Нешто слично догодило се и прошле јесени, када се низ пешачку стазу до степеништа сјурио Крушевљанин Д. М.(44), који је имао 2,68 промила алкохола у крви.
Препоручујемо

НУДИО КОЛЕГИ НОВАЦ ДА ПРОМЕНИ ИСКАЗ: Ухапшен полицијски службеник у Крушевцу
26. 03. 2021. у 16:02

ТЕШКО РАЗБОЈНИШТВО КОД ЛОЗНИЦЕ: Напад био унапред припремљен
03. 04. 2021. у 17:00

ВУЧИЋ СЕ ХИТНО ОГЛАСИО ИЗ АВИОНА: Стигла ми је фантастична вест од Ђорђе Мелони (ВИДЕО)
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић огласио се из авиона и рекао да му је стигла фантастична вест из Рима.
04. 04. 2025. у 12:49

СРБИ ВИШЕ НЕ МОГУ ДА ПУТУЈУ БЕСПЛАТНО У ОВУ ЕВРОПСКУ ЗЕМЉУ: Треба вам посебна дозвола, ево колико кошта
ЕВРОПСКИ држављани који путују у Велику Британију од данас морају имати дигиталну пропусницу за улазак у земљу, за коју британска влада тврди да ће побољшати безбедност граница.
02. 04. 2025. у 10:16

ПРИЛАЗЕ МУ ЈЕДАН ПО ЈЕДАН: Јоца Амстердам из затвора стигао на сахрану Рутовића (ВИДЕО)
ДА СЕ опрости од Жељка Рутовића стигао је и Сретен Јоцић, познатији као Јоца Амстердам.
07. 04. 2025. у 13:36
Коментари (1)