ПОСТАВКА "ПРОСТОР ДЕЛА. ГОДИНА ИЗА НАС": Сусрет уметника, галерије и публике

Миљана Краљ

01. 02. 2022. у 18:17

СВОЈЕВРСНУ ретроспективу своје треће излагачке Галерија "Б2" представиће изложбом "Простор дела. Година иза нас".

ПОСТАВКА ПРОСТОР ДЕЛА. ГОДИНА ИЗА НАС: Сусрет уметника, галерије и публике

Фото промо Галерија Б2

Поставка која ће бити отворена у суботу, 5. фебруар, у 19 часова обухвата дела аутора који су се самостално представили у овом излагачком простору у Балканској улици, током 2021.

-  Жолта Ковача, Владана Радовановића, Зорана Гребенаровића, Здравка Јоксимовић, Драгомира Угрена, Марија Коларића, Матјажа Почивавшека и Рајка Попиводе.  

Сваку од предходних сезона обележио је одређени мотив или тема: у 2019. је то било светло, у 2020. преиспитивали су однос галеријског простора у односу на ликовни рад, а у 2021. истраживали су како уметничко дело постаје простор сусрета уметника, галерије и публике. Групна поставка "Простор дела. Година иза нас" трајаће до 2. марта.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ДАЊУ САМ МЕДИЦИНСКА СЕСТРА, НОЋУ СТРИПТИЗЕТА: Мушкарци ме се превише плаше, сама сам последњих седам година (ФОТО)

ДАЊУ САМ МЕДИЦИНСКА СЕСТРА, НОЋУ СТРИПТИЗЕТА: "Мушкарци ме се превише плаше, сама сам последњих седам година" (ФОТО)

ЖЕНА по имену Хејли Хупер открила је да јој самопоуздање „уништава“ љубавни живот јер мушкарци сматрају да је „превише застрашујућа“.

23. 05. 2025. у 18:06

Коментари (0)

СТАЗЕ КОСМЕТА - ЂАКОВИЦА: Ко срцем мрзи тај је у затвору, ми смо на слободи... (ВИДЕО)