ПРЕВАРАНТИ ПОД ИСТИМ КРОВОМ: Серија "Феликс", од 21. јуна, на Суперстар ТВ
НЕОБИЧНИ преваранти који живе под истим кровом и покушавају да преживе уз што мање посла, јунаци су серије "Феликс" коју ћемо од уторка, 21. јуна, пратити радним данима око 8.00, на Суперстар ТВ.
Фото Фајерфлај
У 40 епизода стиже прича инспирисана романом "Феликс" Владимира Кецмановића. Режију потписују Ђорђе Станимировић и Стефан Малешевић, сценарио група аутора, међу којима и Дејан Стојиљковић, а за продукцију су задужени "Телеком Србија" и "Фајерфлај".
Симеон Ракић, звани Феликс (Тихомир Станић), некада је радио у катастру, где је узимао мито. Захваљујући томе, пронашао је и уселио се у велики стан у центру Београда, који не припада ником.
Велику промену у његов живот доноси Марина Пејчић (Даница Максимовић). Бивша стјуардеса, која се сада бави иконописањем, тврди да је стара наследница стана. Иако се суде око власништва, обоје живе у стану и због новца често сарађују.
Праву драму уноси Драган (Страхиња Блажић), за ког Симеон није ни знао да му је син док није дошао да живи код њега. Драган се некад бавио плесом и сада има школу, а жене га обожавају. Убрзо се у кућу уселио и други Симеонов син, Момир (Јован Мијовић). Ни за њега Феликс није знао, али се испоставља да је син успомена са радне акције у Црној Гори.
Момир је интелигентан, студент права, талентован је за ИТ, али нерадник. Симеону се врло често привиђа покојни отац Алимпије (Петар Божовић), који је једини у фамилији био поштен. Он стално критикује сина због послова којима се бави, а видећемо да ли ће Феликс због тога одустати од превара.
"СВЕОПШТИ РАТ" Стигло велико упозорење Америци
ВИСОКИ ирански званичник упозорио је да ће сваки напад на његову земљу бити сматран „свеопштим ратом“ док се америчка ударна група носача авиона приближава региону.
24. 01. 2026. у 09:31
У ФЕБРУАРУ ПОТПУНИ КОЛАПС ПОЛАРНОГ ВРТЛОГА? Хладна маса заледиће Европу, ево шта нас очекује
НАКОН стратосферског загревања почетком фебруара, најновије прогнозе показују потенцијални потпуни колапс поларног вртлога, што ће на крају довести хладан ваздух и у Европу, пише Severe Weather Europe.
23. 01. 2026. у 14:21
НАЈСТАРИЈИ ЈУГОСЛОВЕН: Доживео 132, израсли му трећи зуби
У АКЦИЈИ некдашње ревије Yуго папир “Тражимо најстаријег Југословена“ 1978. године новинари су се запутили у село Ораш Плање удаљено од Тешња десетак километара, где је живео Мехо Хаџић.
23. 01. 2026. у 16:47
Коментари (0)