ОДРАСЛА САМ У КУЋИ СА ДУХОВИМА: Глумица Кет Денингс открива невероватну тајну из детињства

ЗВЕЗДА популарног ситкома "Две девојке без лове", Кет Денингс, вратила се 2. августа на канал Фокс лајф у премијерној другој сезони комедије "Лутка" (уторком, у 22.00).

ОДРАСЛА САМ У КУЋИ СА ДУХОВИМА: Глумица Кет Денингс открива невероватну тајну из детињства

Фото: Фокс

Лепа глумица која је каријеру започела 2000, у култној серији "Секс и град", улогом тринаестогодишње размажене девојчице из богаташке породице која унајмљује Саманту да јој "одради" промоцију бар мицве, стасала је у једно од најтраженијих, али и најплаћенијих младих лица америчке телевизије.

Осим у поменуте "Две девојке без лове", Кет од 2010. гледамо у сталној глумачкој постави Марвелове "Тор" франшизе, појавила се и у пет епизода серије "Вандавизија" овенчане са три Емија, а у биографију је уписала и наслове попут "Морнаричких истражитеља", "Ургентни центар" и други део култне биоскопске комедије "Биг мама хаус" са Едијем Марфијем. Серија "Лутка", међутим, била је, како открива, сасвим другачије искуство.

На трагу серије "Секс и град", "Лутка" говори о женском пријатељству и о томе колико је оно важно за сваку девојку. Када је дечко Џереми остави без најаве, Џулс одлучује да се врати себи и својим пријатељицама са факултета Медисон и Стели, којима се прикључује и њена цимерка Изи. Радња 10 нових епизода одиграва се после карантина услед пандемије, која је Џулс и њене пријатељице оставила сломљених срца, на прагу 30-их.

- Свака остављена девојка нашла се у тој ситуацији. Много људи у вези заборави на љубав према себи. Када дође до тога није лоше запитати се шта ви добијате из те везе и да ли сте пуноправни партнер или нечији слуга. Девојке се плаше самоће, а понекад баш у њој открију све што им је потребно - поручује јунакиња серије "Лутка", која је иначе имала веома занимљиво детињство.

- Одрасла сам у кући из 17. века коју су изградили први амерички досељеници, која је, уверавам вас, уклета. Детињство памтим по чудним шумовима, корацима на таваници и мистериозном нестајању ствари. Та кућа је данас туристичка локација, а док смо живели у њој, редовно смо били домаћини ловцима на духове - поручује Денингсова, која иначе није ишла у основну школу, већ ју је завршила ванредно од куће.

Њен први посао била је реклама за чипс у ком су пронађени отровни састојци, па никада није ни почео да се продаје. Ипак, процењује се да је Кет од улога до данас инкасирала 25 милиона долара, што је сврстава у сам врх америчког ТВ глумишта, па њен пут и одрастање са духовима, можда, и није тако лош рецепт за успех.

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ПУТИН ГУБИ КРИМ? У току је дубока операција - Украјина изводи брз повратак полуострва након 12 година

ПУТИН ГУБИ КРИМ? У току је "дубока операција" - Украјина изводи брз повратак полуострва након 12 година

ЗАПАДНИ медији и стручњаци данима уназад предвиђају да би се полуострво Крим могло вратити под украјинску контролу, јер је Украјина прекинула руске линије снабдевања.

06. 06. 2026. у 08:59 >> 08:59

НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²

НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²

"УНИОНИСТИЧКИ покрет је одувек постојао и он је и даље жив унутар нашег друштва. Несумњиво је да је ова дискусија легитиман део политичког процеса у земљи. Ја лично никада не бих могао да гласам против уједињења."

02. 06. 2026. у 21:24

Коментари (0)

ЦЕО ИЗРАЕЛ У ШОКУ: Не може да верује шта се дешава у Тирани! (ВИДЕО)