ЧУВАМО ЛИ СПОМЕНИКЕ? Музеј Понишавља организује фото конкрус “(Не) брига о културном наслеђу”
МУЗЕЈ Понишавља у Пироту организује тадиционални конкурс за најбољу фотографију, под називом “(Не) брига о културном наслеђу”.
Фото Тањуг
Фотографије могу бити снимљене фотоапаратом и мобилним телефоном, а кандидати су у прилици да учествују на конкурсу са више фотографије које морају бити у ЈПГ формату.
Конкурс је отворен до 15.фебруара, потом ће жири Музеја Понишавља прегледати радове и наградити најбоље ауторе. Већ традиционално, биће организована и изожба најуспешнијих радова.
Наградни конкурс за најбољу фотографију и изложба фотографија под називом “(Не)брига о културном наслеђу” намењен је, првенствено, младим људима, заљубљеницима у фотографију и родни град.
Повод је обележавање Дана заштите споменичког наслеђа Србије, али овим програмом Музеј жели и да популарише фотографију као средство уметничког изражавања.
Restoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTO
"ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА" Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији
У ИНТЕРВЈУУ за црногорски "Дан", Вилијам Монтгомери, бивши амерички амбасадор у СР Југославији, осврнуо се на ситуацију на Косову и Метохији.
15. 05. 2026. у 13:16
Срушио се авион код главног града: Погинули сви путници и пилот
Ваздухопловна цивилна управа Јужног Судана саопштила је данас да се срушио авион југозападно од главног града Џубе, при чему је погинуло свих 14 особа које су биле у летелици.
27. 04. 2026. у 16:49
ФАРМЕР ОСТАВИО 5 КРАВА НА ПУСТОМ ОСТРВУ: 130 година касније научници нису могли да верују шта виде
ПРИЧА о пет крава остављених на изолованом острву Амстердам у Јужном океану прерасла је у једно од најнеобичнијих поглавља модерне биологије.
14. 05. 2026. у 14:24 >> 20:55
Коментари (0)