ВИШЕ СТУДЕНАТА ИЗ ИРАНА: Желе да упишу Стоматолошки и Медицински факултет
У НАРЕДНОМ периоду може се очекивати више студента из Ирана на стоматолошком факултету у Београду, јер су дипломе ових високошколских установа признате у њиховој матичној, али и већини других земаља.
![ВИШЕ СТУДЕНАТА ИЗ ИРАНА: Желе да упишу Стоматолошки и Медицински факултет ВИШЕ СТУДЕНАТА ИЗ ИРАНА: Желе да упишу Стоматолошки и Медицински факултет](/data/images/2021-08-28/132586_stomatoloski-fakultet-2508-2021-08_fmob.jpg)
Просторије Стоматолошког факултета / Фото М. Анђела
Ректор Универзитета у Београду проф. др Владан Ђокић је тим поводом примио у Ректорату амбасадора Ирана у Србији Рашид Хасанпура, са сарадницима. У наредном периоду очекује се конкретан договор о могућностима пријема иранских студената директно на студије на енглеском језику или преко програма Владе Србије за стране студенте "Свет у Србији".
У разговору су учествовали и проректор за наставу проф. др Дејан Филиповић и декан Стоматолошког факултета проф. др Алекса Марковић.
Овај сусрет наставак је сарадње Универзитета у Београду са универзитетима у Ирану, која је интензивирана од маја прошле године када је висока делегација нашег универзитета боравила у Ирану. Недавно је у оквиру овог циклуса академске сарадње декан Медицинског факултета Универзитета у Београду проф. др Лазар Даидовић потписао споразум са Универзитетом Занџан у Ирану.
Препоручујемо
![СЕРГЕЈ ТРИФУНОВИЋ О ПРОДАЈИ СББ-А: Добра је фора да се на крају продаш фирми с којом си водио рат СЕРГЕЈ ТРИФУНОВИЋ О ПРОДАЈИ СББ-А: Добра је фора да се на крају продаш фирми с којом си водио рат](/data/images/2020-11-25/41908_sergejtrifunovic0420022020_kf.jpg?time=1739359130)
СЕРГЕЈ ТРИФУНОВИЋ О ПРОДАЈИ СББ-А: Добра је фора да се на крају продаш фирми с којом си водио рат
ГЛУМАЦ и бивши председник Покрета слободних грађана Сергеј Трифуновић коментарисао је продају бизниса Драгана Шолака у Србији.
12. 02. 2025. у 12:02
![ОТКРИВЕН УЗРОК СМРТИ СРПСКЕ ПЕВАЧИЦЕ: Преминула у колима Хитне помоћи ОТКРИВЕН УЗРОК СМРТИ СРПСКЕ ПЕВАЧИЦЕ: Преминула у колима Хитне помоћи](/data/images/2025-02-12/572152_jasna-bosnjakovic-nikad-nije-kasno_kf.jpg?time=1739372786)
ОТКРИВЕН УЗРОК СМРТИ СРПСКЕ ПЕВАЧИЦЕ: Преминула у колима Хитне помоћи
ЈАСНА Бошњаковић, певачица и некадашња учесница шоуа „Никад није касно“, преминула је изненада у 48. години, на путу ка болници.
12. 02. 2025. у 16:05
![3 МИЛИОНА СЛЕПАЦА У ХРВАТСКОЈ: Томпсон - то није будала! Наши хероји су давно починили масакр, а чији смо ми? 3 МИЛИОНА СЛЕПАЦА У ХРВАТСКОЈ: Томпсон - то није будала! Наши хероји су давно починили масакр, а чији смо ми?](/data/images/2025-02-11/571873_vedrana-rudan-zoran-milanovic-marko-perkovic-tompson-foto-yt-printscreen-profimedia-ata-images-2_kf.jpg?time=1739290351)
3 МИЛИОНА СЛЕПАЦА У ХРВАТСКОЈ: "Томпсон - то није будала! Наши 'хероји' су давно починили масакр, а чији смо ми?"
"ЧИЈИ смо ми? Питајте Загребачку банку, Привредну банку, питајте Хрватску народну банку... Питајте све оне који нам се свакодневно церекају са свих портала и реците, имате Хрватску."
11. 02. 2025. у 17:12
Коментари (0)