ЗАРШЕН ПРВИ УПИСНИ РОК ЗА БРУЦОШЕ: Слободна места за септембар до краја месеца
НА Универзитету у Београду завршен је први, јунски уписни рок.

Фото: Н. Живановић
Након завршеног уписа, факултети достављају Универзитету извештај о уписаним студентима по студијским програмима, као и евиденцију преосталих слободних места.
Према речима проф, др Дејана Филиповића, проректора за наставу и председника централне уписне комисије, по пријему наведених појединачних извештаја факултета биће донет званичан закључак о томе где има упражњених места по факултетима, на буџету и на самофинансирању.
После седнице централне уписне комисије, биће објављене информације о другом уписном року, који је планиран за период од 29. августа до 12. септембра на факултетима на којима је остало слободних места после првог рока.

"ДОБРО СМО УПОЗНАТИ СА ДОГАЂАЈИМА У СРБИЈИ" Медведев оптужио Запад за организовање протеста у другим земљама
ЗАМЕНИК председника Савета безбедности Русије и председник странке Јединствена Русија Дмитриј Медведев оптужио је данас западне земље да организују протесте и мешају се у изборне процесе других земаља да би одржале своју доминацију.
31. 07. 2025. у 17:01

ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)
ШИПТАРСКИ терориста и бивши истакнути припадник терористичке ОВК Халили Лулзин, ухапшен је данас у Свилајнцу, у заједничкој акцији Безбедносно-информативне агенције, Службе за откривање ратних злочина УКП МУП-а Републике Србије, а у сарадњи са Тужилаштвом за ратне злочине.
22. 07. 2025. у 20:54

СРПСКА СНАЈА ИЗ ЗАМБИЈЕ Описала свој прелазак у православље: "У почетку, неке ствари биле су ми ЧУДНЕ"
ПАТРИЦИЈА Каунда из Замбије пре неколико година заљубила се у младића из Србије, а због њега се доселила у нашу земљу, па чак и променила веру.
02. 08. 2025. у 11:32
Коментари (0)