И СРЕДЊА ШКОЛА БИЋЕ ОБАВЕЗНА? Влада формирала радну групу
Влада Србије формирала је Радну групу за основно и средње образовање и васпитање и образовање одраслих имајући у виду да је један од приоритетних задатака Владе да створи услове за увођење обавезности завршетка средње школе.
Фото Н. Скендерија
Задатак Радне групе је да на основу података са терена сачини предлоге за даље унапређивање система основног и средњег образовања, укључујући механизме праћења и контроле услова за обављање делатности, разматрање методологије и ефикасности финансирања ових нивоа образовања и васпитања, а са посебним фокусом на реализацију исплата и нивоа зарада, запошљавања и недостатка кадра и повећавање инфраструктурних капацитета.
Влада је образовала и Радну групу за предшколско васпитање и образовање чији је задатак, такође, да сачини предлоге за даље унапређивање овог система.
Restoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА БУДУЋЕ БРУЦОШЕ: Пријемни на Филолошком факултету 29. и 30. јуна
14. 05. 2026. у 14:05
БЕСПЛАТНЕ ОНЛАЈН ПРИПРЕМЕ: За будуће бруцоше на Пољопривредном факултету
13. 05. 2026. у 11:13
РУСКИ ВОЈНИ СТРУЧЊАК: Један удар "орешника" и "сармата" може да уништи читав НАТО у Европи
КОМБИНОВАНО лансирање ракетних система „сармат“ и „орешник“ способно је да неутралише целу војну инфраструктуру Северноатлантске алијансе у Европи, рекао је за руске медије Александар Степанов, војни стручњак Института за право и националну безбедност Руске председничке академије за националну економију и јавну управу (РАНХЕГА).
13. 05. 2026. у 12:29
Срушио се авион код главног града: Погинули сви путници и пилот
Ваздухопловна цивилна управа Јужног Судана саопштила је данас да се срушио авион југозападно од главног града Џубе, при чему је погинуло свих 14 особа које су биле у летелици.
27. 04. 2026. у 16:49
"НЕ МОЖЕМО ДА ПОБЕДИМО, ПРЕЈАКИ СУ!" Путинов човек изненадио изјавом на руској државној телевизији
ПОЗНАТИ руски редитељ и пропагандиста Карен Шахназаров рекао је да Русија не може да победи Украјину, да је противник прејак и да је у интересу Русије да што пре оконча рат.
11. 05. 2026. у 19:09
Коментари (0)