СТИЖЕ НАМ ФАЗА МЛАДОГ МЕСЕЦА У БИКУ Астро савет за петак 25. април: Чувајте се алергија, време је за детокс целог тела

У ПЕРИОДУ смо када Месец опада, припремајући се за фазу младог Месеца у Бику, која се дешава једном годишње и формираће се 27. априла.

СТИЖЕ НАМ ФАЗА МЛАДОГ МЕСЕЦА У БИКУ Астро савет за петак 25. април: Чувајте се алергија, време је за детокс целог тела

Фото: Shutterstock

Ово раздобље је добро за прочишћавање организма, јер Месец у опадању интензивира потрошњу енергије, а тај ефекат је све јачи како се приближава фаза младог Месеца. Препоручује се детоксикација организма, конзумација чаејва од коприве, зеленог чаја, нане, а већи ефекат у овом периоду имају и релаксационе и антицелулит масаже. Ово је и супер време за третмане лепоте, чишћење коже, ензимско или ручно, како коме одговара. Уколико је неопходан хируршки захват, боље је радити их када је Месец у опадању, јер ће опоравак бити бржи, ране брже зарастају. У периоду опадања Месеца, теже ћете набацити и килограме, што ће многе обрадовати.

Уколико сте били у шопингу и набавили комад одеће који вам се баш допада, одмах га убаците у машину за веш, на неки благ програм, како бисте отклонили могућност алергије на прашину из тканине.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)

ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)

ШИПТАРСКИ терориста и бивши истакнути припадник терористичке ОВК Халили Лулзин, ухапшен је данас у Свилајнцу, у заједничкој акцији Безбедносно-информативне агенције, Службе за откривање ратних злочина УКП МУП-а Републике Србије, а у сарадњи са Тужилаштвом за ратне злочине.

22. 07. 2025. у 20:54

НАУЧНИЦИ У СТРАХУ - РИЗИК ОД НЕСТАНКА: Ада Бојана и Бококоторски залив у опасности - море никада није било такво

НАУЧНИЦИ У СТРАХУ - РИЗИК ОД НЕСТАНКА: Ада Бојана и Бококоторски залив у опасности - море никада није било такво

НИВО Јадранског мора ће, према пројекцијама, до краја века порасти 35 центиметара (цм), што ће угрозити обалска подручја, посебно подручје Аде Бојане и делове Бококоторског залива, наводи се у прошлогодишњем Нацрту Националног плана Црне Горе за прилагођавање на климатске промене.

25. 07. 2025. у 08:55

Коментари (0)

„УЖИВАЈ, РЕЦИКЛИРАЈ И ОДГОВОРНО КОНЗУМИРАЈ“ порука Апатинске пиваре са 31. Дринске регате