БИЗАРНА СЦЕНА У ЗАГРЕБУ: Човек упао шахт, па звао ватрогасце да га спасу - Ево шта им је рекао (ВИДЕО)
ЗАГРЕБАЧКИ ватрогасци имали су веома необичну интервенцију пре неколико дана.
Фото: И. Маринковић
На свом Фејсбук профилу објавили су снимак позива у помоћ једног грађанина који је упао у рупу. Заглавио се у шахту из којег није могао да изађе, па је позвао ватрогасце. На крају га је лоцирала полиција, а из рупе су га извукли ватрогасци.
Ватрогасна станица Загреб објавила је снимак тог разговора.
- Добар дан. Чујте овако, то ми се још никад у животу није догодило, ја сам сад у једној рупи, рупи. Немрем изаћ из ње јер је све так уско, аути иду около. Тачно вам не знам рећи где сам - каже нес(п)ретни грађанин на почетку позива на број 193.
Знате ли отприлике где сте?
Не знам ништа, ништа не знам. Нисам то очекивао уопште.
У којем сте граду?
Па знамо, ја сам Загреб.
А који кварт?
А кад бих ја то знао, не знам. Нисам то очекивао.
Где сте били, где сте се упутили?
Можда сам знао, али сад не знам ништа. Толико сам у скученој рупи, не могу се исправити, не могу изаћи. Чујем ауте, иду вамо-тамо, ја вичем "хало, хало, помоћ" и тако даље.
Је ли то рупа на улици или тротоару?
Не знам шта да вам кажем, то је једна рупа у коју сам пропао. Не могу се исправити и изаћи напоље, да могу, ја бих изашао. То је нешто невероватно, никад ми се то није догодило у животу.
(Индекс)
Препоручујемо
ДРАВА ИЗБАЦИЛА ТЕЛО МУШКАРЦА: Сумња се да је реч о 30-годишњем Осјечанину
23. 06. 2021. у 21:54
ЕКСКЛУЗИВНО - УРАНИЈУМ И ТЕШКИ МЕТАЛИ ОТКРИВЕНИ У ТКИВУ ГЕНЕРАЛА ПАВКОВИЋА: Из италијанске лабораторије стигли резултати анализа (ФОТО)
У ТУМОРСКОМ ткиву генерала Небојше Павковића, које је 15. септембра послато на анализе у специјализовану лабораторију у Италији, пронађени су уранијум и тешки метали у екстремно високим концентрацијама!
29. 11. 2025. у 08:00
ОТАЦ ПАДАО У НЕСВЕСТ, ХИТНА ИНТЕРВЕНИСАЛА НЕКОЛИКО ПУТА Мучне сцене на сахрани Ане Радовић - Из породичне куће је испратили на вечни починак
ДАНАС је на Златиборском гробљу сахрањена Ана Радовић из Чајетине, која је погинула у тешкој сабраћајној несрећи на магистралном путу код Чачка.
28. 11. 2025. у 14:45
ЈОВАНИН НОВИ ДЕЧКО: Спортиста, бизнисмен, син југословенског рекордера (ФОТО)
ВОДИТЕЉКА Јована Јеремић већ неко време ужива у љубави са боксером Милошем Стојановићем Тигром, сином југословенског кикбоксера Гидре који је поставио светски рекордер.
04. 12. 2025. у 12:31
Коментари (0)