ДЕТАЉИ ТРАГЕДИЈЕ НА КРКУ: Налази обдукције показали да је Немица (47) умрла због акутног тровања алкохолом
НАЛАЗОМ обдукције и токсиколошким вештачењем утврђено је да је 47-годишња немачка држављанка у граду Крку умрла због акутног тровања алкохолом, а приведени Немац је кривично пријављен јер није пружио помоћ, известила је данас Полицијска управа приморско-горанска.
FOTO: Depositphotos
Утврђено је да је у крви имала 3,6 промила алкохола и да је умрла два дана пре него што је полиција, по дојави, пронашла њено тело, пренела је Хина.
Полиција је 27. јула увече обавештена о проналаску тела жене у апартману у граду Крку. У апартману је полиција затекла и 46-годишњег немацког држављанина. Он је ухапшен и приведен под утицајем алкохола у концентрацији од 2,9 промила.
Криминалистичким истраживањем је утврђено да није помогао жени, па је кривична пријава против њега поднета меродавном државном тужилаштву.
Криминалистичко истраживање се наставља како би се откриле све околности овог несрећног догадаја, саопштила је полиција. У првом обавештењу о овом догађају полиција је навела да је реч о убиству.
Препоручујемо
НОВИ СКАНДАЛ У ХРВАТСКОЈ ВОЈСЦИ: Још три припадника Оружаних снага позитивни на дрогу
27. 07. 2021. у 16:40
ПРЕМИНУО СЛАВНИ ГЛУМАЦ: Вест потврдила државна агенција, био је миљеник многих генерација
ГЛУМАЦ Хомајун Ершади преминуо је у 78. години након борбе са раком.
12. 11. 2025. у 16:25
САД ИЗДАЛЕ ГЕНЕРАЛНУ ДОЗВОЛУ ДО АПРИЛА: Одлажу се санкције руској нафтној компанији
СЈЕДИЊЕНЕ Америчке Државе су данас издале тзв. "генералну дозволу" којом се привремено одлажу санкције Росњефту у Немачкој до 29. априла 2026. године, објавило је америчко министарство финансија.
29. 10. 2025. у 16:17
ПЕРСОНА НОН ГРАТА: "Тијана, шта ће Томпсон на твом концерту?"
"Па, никад се не зна..."
12. 11. 2025. у 11:04
Коментари (0)