ПАЛЕ СВЕЋЕ И ТРАЖЕ ПРАВДУ: Грађани Мостара окупили се у знак жалости због настрадалих чланова породице Крстић (ВИДЕО)

Татјана Марковић

27. 09. 2022. у 23:40

СТОТИНЕ грађана Мостара вечерас се окупило на тргу испред Хрватског дома херцега Стјепана Косаче како би запалили свеће за трочлану породицу Крстић која је у суботу страдалА у саобраћајној несрећи на магистралном путу код Мостара.

ПАЛЕ СВЕЋЕ И ТРАЖЕ ПРАВДУ: Грађани Мостара окупили се у знак жалости због настрадалих чланова породице Крстић (ВИДЕО)

Фото: ТВитер принтксирн

Паљење свећа организовано је путем Фејсбук групе ”Правда за породицу Крстић” у којој грађани траже да се кривци за ову трагедију приведу правди.

У несрећи је погинула трочлана породица Крстић из Мостара, брачни пар Борис (35) и Маријана (34) и њихов син Роберто (9), док је њихова трогодишња кћерка задобила повреде опасне по живот и на лечењу је у СКБ Мостар.

Трочлана породица Крстић је данас испраћена уз море проливених суза и изречених молитви сахрањена у римокатоличком гробљу у мостарском насељу Ортијеш. Због трагичне смрти мостарске породице градоначелник Мостара Маро Кордић је прогласио Дан жалости у том граду.

Према незваничним информација трагично страдала мостарска породица Крстић је жртва трке и несавесне вожње друга два аутомобила на путу, БМВ и "мерцедеса". Четврта погинула особа у овој несрећи је возач БМВ Мате Приморац, који је данас сахрањен у Читлуку.

У несрећи су учестовала четири возила, а четири су особе смртно страдале и још четири тешко повређене.

(Кликс.ба)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВЕНЕЦУЕЛА ТОНЕ У ХАОС: Познато ко је ухапсио Мадура, цуре први детаљи (ФОТО/ВИДЕО)

ВЕНЕЦУЕЛА ТОНЕ У ХАОС: Познато ко је ухапсио Мадура, цуре први детаљи (ФОТО/ВИДЕО)

У ГЛАВНОМ граду Венецуеле, Каракасу, одјекнуле су експлозије, а град су у ниском лету надлетали авиони, јављају светски медији. Амерички председик Доналд Трамп објавио је да је председник Венецуеле Николас Мадуро ухваћен заједно са супругом и пребачен из земље.

03. 01. 2026. у 07:45 >> 13:55

РУСИ ЋЕ НАПАСТИ ЕУ МНОГО РАНИЈЕ: Велико упозорење из Украјине, позната година и главна мета

РУСИ ЋЕ НАПАСТИ ЕУ МНОГО РАНИЈЕ: Велико упозорење из Украјине, позната година и главна мета

РУСИЈА је померила своје планове за директну агресију са 2030. на 2027. годину, а Европа је све гласнија о ризику од директног сукоба, у којем би се балтичке државе могле наћи под окупацијом.

20. 12. 2025. у 09:41

Коментари (1)

НАКОН ТРИ ДЕЦЕНИЈЕ: Цеца поново носи ПРСТЕН којим ју је Аркан верио - вреди милионе (ФОТО)