"КАКО СУ МИ НАЛЕТИЛИ БОГ ЗНА": Нермин Сулејмановић убио и стране држављане, нови детаљи хорора у Градачцу (ФОТО)

Новости онлине

11. 08. 2023. у 16:01

У КРВАВОМ походу Нермина Сулејмановића у Градачцу убијени су Невзета Хећимовић, Сулејмановићева невенчана супруга, затим Џенгиз Ондер и Џенгиз Денис, отац и син, турски држављанин.

КАКО СУ МИ НАЛЕТИЛИ БОГ ЗНА: Нермин Сулејмановић убио и стране држављане, нови детаљи хорора у Градачцу (ФОТО)

Фото: AP Photo/Инстаграм/iron_bb24

Сулејмановић је убио оца и сина, те тешко ранио жену. Реч је о супрузи и мајци убијених.

Дете вишеструког убице Нермина Сулејмановића из Градачца, који је данас убио три особе, је збринуто и није повређено, потврђено је из Тужилаштва тузланског кантона.

Како се види на узнемирујућем снимку који је објавио на свом Инстаграму, након што је убио бившу супругу и мајку девојчице, дете је оставио те наставио крвави поход.

Сулејмановић је најпре убио своју супругу, а злочин је преносио уживо на Инстаграму.

Ту се није зауставио те је наставио свој крвави чин. Како је потврђено из Тужилаштва Тузланског кантона, убијене су најмање три особе.

Такође, има неколико рањених. Он се након тога поново јавио на Инстаграму и то уживо, са непознате локације. Ту је говорио о томе како је починио убиства.

- Убио сам оца и сина. Како су ми налетили Бог зна. Убио сам жену и два душманина. Надам се да сам убио и полицајца. Беба је жива – рекао је он на снимку.

– Упозорио сам све редом да ће доћи до овога. Осам дана ми крије дијете - рекао је.

У лајву стално је стално питао да ли је преживио полицајац на којег је пуцао.

– Чекам да напуним оружје и да идем даље – рекао је и прекинуо пренос уживо.

(Аваз)

БОНУС ВИДЕО: ПРЕЖИВЕЛИ РАФАЛЕ УРОША БЛАЖИЋА, А СЛУПАЛИ СЕ АУТОМ - Млади из Малог Орашја у болници, породице у шоку

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Вучић о Ратку Младићу: Донели су га у лежећем положају, не разумем зашто не допусте да последње дане проведе ван затвора

Вучић о Ратку Младићу: Донели су га у лежећем положају, не разумем зашто не допусте да последње дане проведе ван затвора

ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић присуствује церемонији отварања видиковца на 41. спрату Куле Београд, те се том приликом осврнуо и на актуелно питање генерала Ратка Младића.

23. 04. 2026. у 14:21

Мађар би да хапси Путина и Нетанјахуа: Закон је јасан, то је обавеза

Мађар би да хапси Путина и Нетанјахуа: "Закон је јасан, то је обавеза"

БУДУЋИ мађарски премијер Петер Мађар изјавио је да ће се његова земља поново придружити Међународном кривичном суду и бити спремна да спроводи налоге за хапшење, укључујући и онај који се односи на израелског премијера Бењамина Нетанјахуа.

20. 04. 2026. у 20:04

Коментари (1)

КАДА ВЕШТАЧКА ИНТЕЛИГЕНЦИЈА НИЈЕ САМО “BUZZWORD” И ШТА ЗНАЧИ ГРАДИТИ СИСТЕМЕ КОЈИ ЗАИСТА РАДЕ