ОГЛАСИО СЕ АДВОКАТ ГЛАВНОГ ОСУМЊИЧЕНОГ: Возио сам Љупчета у Београд, нисам знао да је одговоран за убиство Вање
ВАСКО Стојков, адвокат Љупчета Палевског, главног осумњиченог за убиство Вање Ђорчевске (14) из Скопља, рекао је у телефонском разговору за македонску Телму да "није знао да је он одговоран за убиство девојчице".

Фото: Принтскрин/Друштвене мреже
Он је додао да га је Палевски замолио да га одвезе у Београд на испитивање јер није имао возило.
Раније су медији пренели да је он био са осумњиченим када је побегао из земље.
- Замолио ме је да га одвезем у Београд јер није имао возило и није могао да нађе нотара да му преведе возило. Нисам имао никакве везе са овим. Знам да је требало да иде у Београд, рекао је да је заказао прегледе. Рекао сам му да ћу га ја одвести, нисам знао ништа о убиству - рекао је Стојков.
Истакао је да се он вратио за Скопље, а да је Палевски остао у Београду јер је морао на испитивање.
- Остао је у Београду јер је сутрадан морао да на прегледе и рекао је да ће се вратити ако све буде у реду. Ако не буде, рекао је да ће ићи у Истанбул. Када сам се вратио, полиција ме је прво претресла и питала, а онда сам им рекао - каже адвокат Стојков.
Када је схватио за шта се сумњичи Палевски, адвокат Стојков му је послао поруку да се врати и да изјаву јер се ради о озбиљној ствари.
Међутим, није желео да открије да ли је и какав одговор добио, рекао је да је то рекао полицији, али од тада нема контакт са Палевским, који му је, осим што му је у појединим случајевима био адвокат, био и пријатељ.
Стојков објашњава да је имао добру намеру да му помогне.
- Ја сам адвокат и да сам ишта знао, сигурно не бих то крио - рекао је Стојков у телефонском разговору за Телму.
БОНУС БИДЕО:
МИНХЕН ЗАТРПАН СНЕГОМ НАКОН ЗИМСКЕ ОЛУЈЕ: Хаос на путевима у јужној Немачкој
Препоручујемо

БИЗАРАН МОТИВ УБИСТВА ПАНЧА ЖЕЖОВСКОГ: Нови страшни детаљи стижу из Северне Македоније
04. 12. 2023. у 11:29

ОСУМЊИЧЕНИ ЗА УБИСТВО ВАЊЕ ПОБЕГАО ЗА БЕОГРАД: Министар полиције изнео нове детаље
04. 12. 2023. у 10:43

СКАНДАЛ У БРИТАНИЈИ, ПОРОДИЦЕ У ШОКУ: Директорка мртвачнице гледала цртани филм са мртвим бебама у својој кући
ЕЈМИ Аптон (38), оснивачица удружења Florrie’s Army у Лидсу у Енглеској, нашла се у центру велике афере након што су родитељи преминуле деце открили да су тела њихових беба држана у њеној кући уместо у мртвачници.
27. 08. 2025. у 17:50

ОВО ЈЕ ДЕТАЉАН СПИСАК НАМИРНИЦА КОЈИМА ЋЕ ПАСТИ ЦЕНА: Нове економске мере важне за грађане
ПРЕСЕДНИК Србије Александар Вучић истакао је јуче приликом излагања о смањењу маржи на кућну хемију и прехрамбене производе, а у оквиру представљања нових економских мера за грађане, да снижење које ће уследити као последица ограничења трговачких маржи обухвата 3000 производа из 23 групе.
25. 08. 2025. у 13:15

НЕОБЈАШЊЕН ФЕНОМЕН: Мноштво змија долази у цркву сваке године на Велику госпојину - "поштују" стари календар (ФОТО/ВИДЕО)
ПРАВОСЛАВНИ верници 28. августа славе Велику госпојину, а занимљив феномен, који наука још није објаснила, везује се за овај празник на грчком острву Кефалонија. Додуше - не за 28. август, већ за 15. када се Велика госпојина славила по старом календару. У то време, сваке године, у једну цркву долази велики број змија, што је навело маштовите локалце да исконструишу бројне легенде.
28. 08. 2025. у 11:02
Коментари (0)