ЉУДИ ЗАГЛАВЉЕНИ У ЛИФТОВИМА, САОБРАЋАЈ СТОЈИ: Општи колапс завладао у Сарајеву због нестанка струје
ЗБОГ данашњег прекида у снабдевању електричном енергијом широм региона, дошло је до колапса у Сарајеву. Саобраћај је стајао, а одређени број грађана је остао заглављен у лифтовима.

Фото: Принтскрин/Кликс
Широм Босне и Херцеговине дошло је до нестанка струје, што је у поподневним часовима изазвало саобраћајни колапс у Сарајеву, јавља портал Кликс.ба.
Због прекида струје не раде семафори, а на раскрсницама и путним правцима формиране су колоне аутомобила.
Одређени број грађана је остао заглављен у лифтовима, те на решавању тог проблема раде ватрогасци.
Такође, и компаније задужене за одржавање зграда су укључене у спасавање заглављених грађана.
БОНУС ВИДЕО

ПОРОДИЦЕ У ШОКУ НАКОН ШТО СУ ОТВОРИЛЕ КОВЧЕГЕ СА ТЕЛИМА: Нове бизарности након пада авиона у Индији
СИН жене која је погинула у паду авиона компаније Air India изјавио је за Би-Би-Си да су у ковчегу с телом његове мајке пронађени и „други остаци“.
23. 07. 2025. у 16:49

ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)
ШИПТАРСКИ терориста и бивши истакнути припадник терористичке ОВК Халили Лулзин, ухапшен је данас у Свилајнцу, у заједничкој акцији Безбедносно-информативне агенције, Службе за откривање ратних злочина УКП МУП-а Републике Србије, а у сарадњи са Тужилаштвом за ратне злочине.
22. 07. 2025. у 20:54

НАУЧНИЦИ У СТРАХУ - РИЗИК ОД НЕСТАНКА: Ада Бојана и Бококоторски залив у опасности - море никада није било такво
НИВО Јадранског мора ће, према пројекцијама, до краја века порасти 35 центиметара (цм), што ће угрозити обалска подручја, посебно подручје Аде Бојане и делове Бококоторског залива, наводи се у прошлогодишњем Нацрту Националног плана Црне Горе за прилагођавање на климатске промене.
25. 07. 2025. у 08:55
Коментари (0)