ЖЕЉКО БЕБЕК СЕ ОГЛАСИО НАКОН ВЕСТИ ДА ЋЕ ПЕВАТИ ПОВОДОМ ПРОСЛАВЕ "ОЛУЈЕ" : "Ово је посао који ако уплате радиш, ако не ништа"

ПЕВАЧ Жељко Бебек огласио се након што се појавила вест да ће наступати у административном средишту Личко-сењске жупаније, 4. августа на прослави војне акције хрватске војске "Олуја".

ЖЕЉКО БЕБЕК СЕ ОГЛАСИО НАКОН ВЕСТИ ДА ЋЕ ПЕВАТИ ПОВОДОМ ПРОСЛАВЕ ОЛУЈЕ : Ово је посао који ако уплате радиш, ако не ништа

Фото ATA Images

Град Госпић је његов наступ најавио на својој страници на друштвеној мрежи Фејсбук.

Фото: Принтсцреен Фејсбук

- Прослава Дана победе и домовинске захвалности! Поводом обележавања Дана победе и домовинске захвалности и Дана хрватских бранитеља Град Госпић поклања концерт Жељка Бебека - стоји у објави на Фејсбуку.

Сада се тим поводом огласио и Бебек.

- Па ја не знам још увек. Нисам сигуран. Мислим да нећу наступати. Не знам стварно. Нисам ни видео да су објавили на Фејсбуку. Ја сам још увек на одмору - рекао је певач.

На питање да ли је променио мишљење или тај наступ није ни био у плану, Бебек није дао конкретан одговор.

- Немам ја никакво мишљење. Ово је посао који ако уплате радиш, ако не ништа, онда је то "Кад на врби роди грожђе". За сад је да не знам ништа, ево. Није посао никакав склопљен, уређен, па видећемо - рекао је певач.

(Блиц)

БОНУС ВИДЕО:

НА ИЛИНДАН У ПРОХОРУ ПЧИЊСКОМ: Вучић и Сиљановкса Давкова обишли манастир

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији

"ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА" Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији

У ИНТЕРВЈУУ за црногорски "Дан", Вилијам Монтгомери, бивши амерички амбасадор у СР Југославији, осврнуо се на ситуацију на Косову и Метохији.

15. 05. 2026. у 13:16

Коментари (0)

ИСПАО СА РОЛАН ГАРОСА, А ДАН КАСНИЈЕ - ЈОШ И ОВО: Новак Ђоковић сазнао лошу вест