СТРАВИЧНА ТРАГЕДИЈА У КОЧАНУ: Становници Северне Македоније одају почаст страдалима у пожару (ФОТО)
УМЕСТО приче о весељу, проводу, прослави... Кочане после незапамћене трагедију у локалној дискотеци остаје немо у свом болу.
Фото Ало.рс
Мук, и страшна туга на сваком лицу, било младо или старо. Суграђани настрадалих одају последњу почаст ониома који су страдали у пожару у дискотеци.
Бес због пропуста оставиће за неки други дан, сада је само место тузи и болу.
У пожару у дискотеци "Пулс" у Кочанима, који је избио у три сата након поноћи током концерта, према последњим информацијама погинуло је 59 особа, а 155 их је повређено, од којих 22 критично.
Министар унутрашњих послова Северне Македоније Панче Тошковски рекао је вечерас да је у дискотеци "Пулс" у Кочанима у тренутку трагедије било око 500 људи, а да је продато 250 карата.
Препоручујемо
У УКЦ НИШ ДОВЕЗЕНА ПАЦИЈЕНТКИЊА ИЗ КОЧАНА: Има опекотине које захватају 25% тела
16. 03. 2025. у 20:05
Сада је дефинитивно пукло савезништво САД и Украјине: Зеленски урадио нешто незамисливо
УКРАЈИНСКО руководство, након више од годину дана напора да одржи стабилне односе са администрацијом председника САД Доналда Трампа, јавно је признало крах досадашњег партнерства.
20. 04. 2026. у 20:41
Мађар би да хапси Путина и Нетанјахуа: "Закон је јасан, то је обавеза"
БУДУЋИ мађарски премијер Петер Мађар изјавио је да ће се његова земља поново придружити Међународном кривичном суду и бити спремна да спроводи налоге за хапшење, укључујући и онај који се односи на израелског премијера Бењамина Нетанјахуа.
20. 04. 2026. у 20:04
Неће више наступати: Здравко Чолић одбио концерте, ово је разлог
КАО разлог Здравко Чолић је навео умор, али и унапред договорене породичне обавезе.
21. 04. 2026. у 10:37
Коментари (0)