ХРВАТИ УПАЛИ У СРПСКО СЕЛО И НАПРАВИЛИ МАСАКР: Злочин у Машићкој Шаговини 29 година без казне
18. 12. 2020. у 15:09
ДАНАС се навршило 29 година од ратног злочина у РСК, када су хрватске снаге у нападу на српско село Машићка Шаговина код Новске убиле најмање 55 људи, а за овај злочин још нико није одговарао иако су познати налогодавци и непосредни починиоци убиства.
Повезане вести
ХОРОР: Усташки дернек у Сплиту, мали Хрвати урлају о клању Срба! (ВИДЕО)
ЈЕЗИВИ снимци поново стижу из Хрватске, на којима се види још један усташки дернек, овог пута у кафићу у Сплиту.
12. 01. 2026. у 08:07
Најновије из рубрике
уживоПОГОЂЕНА АМЕРИЧКА АМБАСАДА: Пентагон се спрема за копнену операцију у Ирану, заробљени војници САД?! Удар по патриотима у УАЕ (ФОТО/ВИДЕО)
ОСМИ дан сукоба на Блиском истоку.
07. 03. 2026. у 07:01 >> 03:03
ТРАМП “СПУСТИО” СТАРМЕРА: Нису нам потребни људи који се придружују ратовима након што смо већ победили
ПРЕДСЕДНИК САД Доналд Трамп изјавио је данас да Велика Британија озбиљно разматра слање два носача авиона на Блиски исток, али да му они нису потребни у рату против Ирана.
08. 03. 2026. у 00:11
ДОПРЕМЉЕНЕ АМЕРИЧКЕ ЖРТВЕ ИЗ КУВАЈТА: Породице и Трамп сачекали тела шест америчких војника
ПОРОДИЦЕ шест припадника резервног састава америчке војске који су погинули ове недеље у Кувајту присуствовали су данас у војној ваздухопловној бази Довер у Делаверу дочеку тела страдалих војника.
07. 03. 2026. у 23:55
ТРАМП ОПТУЖИО ИРАН ЗА УБИСТВО ДЕЦЕ У ШКОЛИ: Њихово оружје је непрецизно!
АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп окривио је данас иранске снаге за напад на основну школу на југу Ирана у којем је погинуло најмање 168 деце и 14 наставника.
07. 03. 2026. у 23:50
ПРЕМИЈЕР КАНАДЕ ЗАХТЕВА: Избаците Ендруа Маунтбатен-Виндзора из наследне линије
КАНАДСКИ премијер Марк Карни упутио је данас захтев да се Ендру Маунтбатен-Виндзор званично уклони из линије наслеђивања британске круне рекавши да би "жалосни поступци бившег војводе од Јорка требало да резултирају његовим уклањањем из линије наслеђивања".
07. 03. 2026. у 23:44
Dragoljub
18.12.2020. 18:30
Dragi moji Srbi, nisu Hrvati krivi nego smo mi Srbi krivi. Hrvati muce, prebijaju, ubijaju i dan danas a sta mi Srbi radimo, hocemo da budemo fini e brate Srbine moramo i mi pokazati nase zube. Ne zovem na mucenje i ubijanje nego na lov zlocinaca da ih dovedemo na sud pravde kod nas u Beogradu jer samo tu, dobice sta su zasluzili. Nemacka i Evropa su nasi neprijatelji sve sto mi uradimo nije dobro, pa onda braco u lov na zlocince.