УЖАСАВАЈУЋА СИТУАЦИЈА У ХРВАТСКОЈ: Црне бројке све говоре - дневно им умире дупло више људи него у Србији

Новости онлине

25. 12. 2020. у 13:20

НАЦИОНАЛНИ штаб цивилне заштите Хрватске је саопштио да су данас у тој земљи регистрована још 1.643 случаја заразе, док су преминула чак 84 пацијента!

УЖАСАВАЈУЋА СИТУАЦИЈА У ХРВАТСКОЈ: Црне бројке све говоре - дневно им умире дупло више људи него у Србији

Фото: Депоситпхотос

- У последња 24 сата забележена су 1.643 нова случаја заразе вирусом САРС-ЦоВ-2, па је број активних случајева у Хрватској данас укупно 13.881.

Међу њима су 2.662 пацијента на болничком лечењу, од тога је на респиратору 280 пацијената.

У Хрватској је у самоизолацији тренутно 45.275 особа.

До данас је укупно тестирано 989.014 особа, од тога 6.164 у последња 24 сата.

Хрватска бележи застрашујуће корона бројке последњих месеци. Број заражених на милион становника је тренутно 15.210, док је у Србији само 6.381.

Иако наша земља бележи већи дневни број заражених, што је и нормално са обзиром на чињеницу да Србија има више становника од Хрватске, код комшија већ данима на дневном нивоу умире дупло више људи него код нас.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
БУКТИ РАТ НА РЕЛАЦИЈИ БУДИМПЕШТА-ЗАГРЕБ Сијарто Пленковићу: Ти си лажов, хоћеш преко нафте да профитираш од рата у Украјини!

БУКТИ РАТ НА РЕЛАЦИЈИ БУДИМПЕШТА-ЗАГРЕБ Сијарто Пленковићу: Ти си лажов, хоћеш преко нафте да профитираш од рата у Украјини!

ОДНОСИ између Мађарске и Хрватске додатно су се заоштрили након што је мађарски министар спољних послова Петер Сијарто оптужио Загреб за ратно профитерство. Хрватски државни врх је у петак оштро одбацио оптужбе, а премијер Андреј Пленковић узвратио је назвавши Сијарта "изузетно безобразним".

27. 09. 2025. у 12:25

АМЕРИКАНЦИ ОДУШЕВЉЕНИ ВУЧИЋЕМ! Пљуште коментари након гостовања на Њузмаксу: Хоћемо га код Такера, дивно је чути овог мудрог човека

АМЕРИКАНЦИ ОДУШЕВЉЕНИ ВУЧИЋЕМ! Пљуште коментари након гостовања на Њузмаксу: "Хоћемо га код Такера, дивно је чути овог мудрог човека"

ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић гостовао је синоћ на америчкој телевизији Њузмакс, а његово гостовање привукло је велику пажњу америчке јавности.

27. 09. 2025. у 11:29

Коментари (0)

УТИЦАЈНА И УСПЕШНА: Ово је мајка Мирке Васиљевић - ради веома одговоран посао