БЕБА ЗА ДЛАКУ ИЗБЕГЛА СТРАШНУ СУДБИНУ: Једномесечни Дени постао мезимац волонтера након трагедије која је погодила Петрињу

Новости онлајн

15. 01. 2021. у 10:55

ФОТОГРАФИЈА која је осванула на Фејсбук стграници Хрватског црвеног крста, након неколико дана од земљотреса који су погодили Петрињу топи срца.

БЕБА ЗА ДЛАКУ ИЗБЕГЛА СТРАШНУ СУДБИНУ: Једномесечни Дени постао мезимац волонтера након трагедије која је погодила Петрињу

Фото: Фејсбук/ХрватскиЦрвени криж

Наиме, на фотографији се налази беба, која је у Основној школи 22. јун у Сиску напунила месец дана.

-Малени Дени мезимац је свих наших волонтера који раде у Основној школи 22. јун у Сиску.

Ту је напунио и први месец живота који је био буран. За време потреса у Петрињи за длаку је избегао страшну судбину када је комад стропа готово пао на њега и његову мајку. Дени је сретна и здрава беба која својим осмехом осваја све око себе- написано је на Фејсбук страници Хрватског црвеног крста. 

Подсетимо, Хрватску је погодио низ разорних земљотреса који су нанели велику материјлану штету и однели седам људских жртава. 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
СЛИКА ИЗ СРБИЈЕ КОЈА СЛАМА СРЦЕ: Трагичан разлог зашто рода 2 дана не напушта згариште - изгорело 2 хектара жита

СЛИКА ИЗ СРБИЈЕ КОЈА СЛАМА СРЦЕ: Трагичан разлог зашто рода 2 дана не напушта згариште - изгорело 2 хектара жита

СВАКЕ године, упркос молбама и апелима, велики број људи пали стрљику и на тај начин долази до пожара у којима страдају туђи усеви, али нажалост и животи невиних бића.

27. 06. 2025. у 16:50

Коментари (0)

КАД ИМАТЕ МЕСИЈА СВЕ ЈЕ МОГУЋЕ! Интер Мајами сања нову сензацију и кује план да елиминише првака Европе