ЗАМЕНИЦА ГРАДОНАЧЕЛНИКА ГЛИНЕ ЗАРАЖЕНА КОРОНОМ: "Пазите се, драги људи, ковид је и даље ту, морамо поштовати све мере и борити се"
ЗАМЕНИЦА градоначелника Глине Бранка Бакшић Митић заразила се вирусом корона.
Фото: Принтскрин ХРТ
Бакшић Митић је у фокус јавности дошла након разорног потреса на Банији, који ју је затекао у селу Мајске Пољане. Од првог тренутка је на терену те помаже страдалим породицама, првенствено с осигуравањем смештаја породицама које су остале без својих кућа.
Данас је на свом Фејсбуку објавила да се заразила вирусом корона.
- Драги људи, на жалост у овом ужасу који нас је све снашао једна невоља ређа се за другом. Морам вас обавестити да сам путем негде покупила ковид-19 - написала је.
Додала је како "за сада болест нема изражене симптоме и само кашље без температуре".
Фоот: Принтскрин
- Поступам по свим упутствима лекара и надам се да ће све бити ок. Пазите се, драги људи. Ковид је и даље ту. Морамо поштовати све мере и борити се и против те пошасти. Останите ми здраво и сигурно - стоји њеној објави.
Она је додала како је и даље "доступна на телефон, решавају стамбене контејнере да што пре сви буду привремено смештени".
"Држите се, ништа нас неће сломити", закључила је Бакшић Митић.
(Индекс)
Препоручујемо
ПРЕМИНУО ДЕЧАК ОД 11 ГОДИНА: Страшна туга у Хрватској, није се изборио са короном
24. 01. 2021. у 10:43 >> 10:55
ЕПИДЕМИЈА У РЕГИОНУ: У Хрватској 32 смртна сучаја и 643 новозаражене особе
22. 01. 2021. у 11:59
ЈОШ ДВА ЗЕМЉОТРЕСА: Тло у Хрватској се не смирује, ево где се јутрос затресло
24. 01. 2021. у 08:58
"ТЕК ЋЕТЕ ВИДЕТИ НА ВИДОВДАН ШТА ИМАМО ДА ПОКАЖЕМО" Вучић: Само су нам једну ракету видели, пола света окренуше наопачке
ПРЕДСЕДНИК Републике Србије Александар Вучић током посете Кули истакао је да ће на Видовдан војска показати ново наоружање.
26. 03. 2026. у 15:56
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
Снимци Хане Икодиновић запалили интернет - врели кадрови (ВИДЕО)
СТАРИЈА ћерка "новосадске барбике" и прослављеног ватерполисте Данила Даче Икодиновића, Хана Икодиновић, израсла је у праву лепотицу и већ одавно јој тепају да је "најлеша ћерка познатих родитеља у Србији".
26. 03. 2026. у 21:36 >> 21:50
Коментари (1)