ЈОШ ЈЕДАН АВИОН ПРИЗЕМЉЕН У МИНСКУ! Стигла претња терористичким нападом, претрес у летелици "Луфтханзе"

Новости онлине

24. 05. 2021. у 15:17

УКРЦАВАЊЕ у авион "Луфтханзе“ који је требао да полети из Минска у Франкфурт прекинуто је због мејла о могућем терористичком нападу, врши се нови претрес авиона, саопштила је прес-служба аеродрома „Минск“.

ЈОШ ЈЕДАН АВИОН ПРИЗЕМЉЕН У МИНСКУ! Стигла претња терористичким нападом, претрес у летелици Луфтханзе

Фото: ONLINER.BY via AP

- На мејлу Националног аеродрома стигло је саопштење да непозната лица намеравају да изведу терористички напад у авиону LH1487, авиокомпаније "Луфтханза" који је требао да лети на линији Минск - Франкфурт. Лет је био планиран за 14.20. Укрцавање у овај авион је било обустављено - наводи се на телеграм каналу аеродрома.

Како се наводи, у складу са правилима у области ваздушне безбедности, обезбеђење аеродрома је предузело мере за осигурање безбедности путника, посаде и авиона.

(Спутњик)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВЕШТАК ОТКРИО ЈЕЗИВЕ ДЕТАЉЕ О ДЕЧАКУ УБИЦИ: Ево зашто је Коста пуцао на чувара школе, није га потресло сазнање кога је све убио

ВЕШТАК ОТКРИО ЈЕЗИВЕ ДЕТАЉЕ О ДЕЧАКУ УБИЦИ: Ево зашто је Коста пуцао на чувара школе, није га потресло сазнање кога је све убио

ЗАКЉУЧИЛИ смо да је Коста био способан да управља својим поступцима у време извршења злочина и да та способност није била битно смањена. Постоји једна краткотрајна ометеност, за период у учионици за који он каже да нема сећања, али он је све радио по плану. То указује да је он управљао својим поступцима.

05. 06. 2025. у 17:05

ВРТОГЛАВА СУМА: Колику националну пензију прима Љиљана Благојевић

ВРТОГЛАВА СУМА: Колику националну пензију прима Љиљана Благојевић

ЈЕДНА од наших најистакнутијих драмских уметница Љиљана Благојевић отишла је у пензију, а налази се међу двадесетчетворо уметника, који ће примају националну пензију за допринос култури.

07. 06. 2025. у 11:30

Коментари (0)

АЈДЕ ДА СЕ НЕ ЛАЖЕМО! Драган Стојковић Пикси после Албанија - Србија: Ма, то ме апсолутно не занима!