СЕДМОГОДИШЊАК ПЛИВАО САТ ВРЕМЕНА ДА СПАСИ ПОРОДИЦУ: Снажна речна струја умало их коштала живота
ЧЕЈС Пост, седмогодишњи дечак, пливао је готово сат времена како би затражио помоћ за своју породицу, која се заглавила у реци на Флориди пошто је однела снажна струја.

Фoto: Printscreen/YouTube/@News4JAX
Отац Стивен Пост пецао је са свог брода, који је био усидрен, док је његово двоје деце пливало у близини. Изненада је дошла јака струја која је одвојила његову ћерку од брода. Кад је Чејс покушао да је ухвати, струја га је однела.
Отац је одмах скочио у воду како би ухватио децу, али су отишли предалеко. Викао је сину да настави да плива до обале, која је била удаљена више од километар и по.
Кад је Чејс допливао до обале, отишао је до најближе куће и тражио помоћ. На крају су ватрогасно-спасилачка служба из Џексонвила, шерифова канцеларија и Комисија за заштиту рибе и дивљих животиња на Флориди спасили породицу. Стивен и његова ћерка били су у води око два сата пре него што су спашени, а сада су сви добро и на сигурном.

ШОК ОТКРИЋЕ, ЕВО КО ВОДИ ОБОЈЕНУ РЕВОЛУЦИЈУ У СРБИЈИ! Вучићевић разоткрио блокадерско-криминалну хоботницу, у све умешан ректор Ђокић!
ГЛАВНИ уредник Информер ТВ Драган Ј. Вучићевић открио је шокантне податке о медијско-политичкој, блокадерској криминалној хоботници која се крије иза покушаја изазивања грађанског рата у Србији.
20. 07. 2025. у 15:05

ШОК ПРИЗОР НА ЕВЗОНИЈУ: Човек стигао на границу у ово време, нема живе душе! Ево када да кренете пут Грчке
ЛЕТЊИ одмор за многе грађане Србије и региона започиње у бескрајном реду на граничном прелазу Евзони, на улазу из Северне Македоније у Грчку.
20. 07. 2025. у 11:15

Научници ајкулама спустили мртву краву на 1.629 метара дубине - нису могли да верују шта су рибе урадиле (ВИДЕО)
"ТО ПОКАЗУЈЕ стратегију преживљавања код врста које се не хране усамљено."
14. 07. 2025. у 13:06
Коментари (0)