ПОЖАРИ НИСУ БИЛИ СЛУЧАЈНИ: "Само злочинацке руке могу бити иза истовременог избијања око 50 пожара"

Танјуг

10. 08. 2021. у 17:51

ВЛАДА Алжира саопштила је данас да су шумски пожари, у којима је погинуло шесторо људи и где су уништени домови источно од главног града, били - подметнути.

ПОЖАРИ НИСУ БИЛИ СЛУЧАЈНИ: Само злочинацке руке могу бити иза истовременог избијања око 50 пожара

Фото: Принтсцреен/Јутјуб/Дисастрес њуз

Изгорело је неколико кућа, док су породице бежале из хотела и домова, рекли су сведоци, док је густ дим отежавао видљивост ватрогасним екипама, преноси Ројтерс.

Министар унутрашњих послова Камел Белџуд рекао је да ће бити покренута истрага како би се идентификовали они који стоје иза пожара.

- Само злочиначке руке могу бити иза истовременог избијања око 50 пожара на неколико локација у покрајини - рекао је он на државној телевизији.

Ватрогасци и војска и даље покушавају да обуздају пламен, док је министар рекао како је приоритет да се избегне већи број жртава.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВЕЛИКА ПРОМЕНА У ШКОЛАМА У СРБИЈИ: Од данас ништа неће бити исто, односи се на родитеље

ВЕЛИКА ПРОМЕНА У ШКОЛАМА У СРБИЈИ: Од данас ништа неће бити исто, односи се на родитеље

РОДИТЕЉИ школараца у Србији од данас добијају аутоматска звучна обавештења када наставник у електронски дневник упише изостанак детета са часа или нову оцену. Мада су деца годинама налазила начине да не кажу родитељима баш сва дешавања у школи, то сада више неће бити могуће.

17. 04. 2025. у 11:29

Коментари (0)

ЧУВАЈМО ПРИРОДУ: Наслеђе за будуће генерације