"ВОЛИМ ДА ПЛЕШЕМ" Британски министар уживао у техно клубу, сви причају о снимку (ВИДЕО)
ОДЕВЕН у одело, без кравате, и наизглед сам, британски министар Мајкл Гов снимљен је на плесном подијуму у клубу Бохемиа у центру Абердина у раним јутарњим сатима у недељу, пише Скај Њуз.
Фото: Принтскрин/Твитер
Клуб је био домаћин техно вечери под називом "Пипе", а на друштвеним мрежама објавили су видео на којем се види како Гов скаче у ритму музике, с натписом "Gove in the club".
Адам Тејлор, суорганизатор догађања, рекао је да је Гов био у пабу у приземљу и заинтересовао се кад је изашао и чуо музику
Тељор рекао је за новинску агенцију ПА:
- Питао сам жели ли доћи горе и воли ли музику за плес. Објаснио сам му да је то прилично живахна музика и упитао га је ли сигуран да је то његова врста ноћи.
- Рекао је "волим да плешем", ја сам му поручио 'улазак је пет фунти', а онда се он покушао извући од плаћања карте позивањем на своју функцију. Гов се у клубу бацио на плес, поскакујући уз техно музику - рекао је Тејлор.
- Очекивао сам да ће се попети и можда само попити неколико пића. Паб је био затворен, али кад сам следећи пут отишао горе, имао је заиста добре покрете. Имао је невероватну енергију и издржљивост, само је наставио плесати целу ноћ - додао је Тејлор.
(Блиц)
Restoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
БРИТАНЦИ ПОНОВО НАПУСТИЛИ АВГАНИСТАН: Одлетео последњи авион за евакуацију цивила
28. 08. 2021. у 17:34
РУСКИ ВОЈНИ СТРУЧЊАК: Један удар "орешника" и "сармата" може да уништи читав НАТО у Европи
КОМБИНОВАНО лансирање ракетних система „сармат“ и „орешник“ способно је да неутралише целу војну инфраструктуру Северноатлантске алијансе у Европи, рекао је за руске медије Александар Степанов, војни стручњак Института за право и националну безбедност Руске председничке академије за националну економију и јавну управу (РАНХЕГА).
13. 05. 2026. у 12:29
Срушио се авион код главног града: Погинули сви путници и пилот
Ваздухопловна цивилна управа Јужног Судана саопштила је данас да се срушио авион југозападно од главног града Џубе, при чему је погинуло свих 14 особа које су биле у летелици.
27. 04. 2026. у 16:49
"НЕ МОЖЕМО ДА ПОБЕДИМО, ПРЕЈАКИ СУ!" Путинов човек изненадио изјавом на руској државној телевизији
ПОЗНАТИ руски редитељ и пропагандиста Карен Шахназаров рекао је да Русија не може да победи Украјину, да је противник прејак и да је у интересу Русије да што пре оконча рат.
11. 05. 2026. у 19:09
Коментари (0)