ЗАТВОР ЗА ПОЛИЦАЈЦЕ: Сликали жртве и подсмевали им се на друштвеним мрежама
ДВОЈИЦА припадника лондонске полиције који су се нехумано понели према двема жртвама, афроамеричким сестрама, из сопствене забаве, тако што су их фотографисали и делили фотографије са места где су оне лежале убијене, осуђени су на по две године и девет месеци затвора.

Фото Depositphotos
Денизу Џаферу (47) и Џејмију Ливајсу (33) наређено је да чувају место злочина у лондонском парку где су две сестре, Никол Смолман (27) и Биба Хенри (46), пронађене избодене на смрт у јуну 2020, пренео је британски лист "Гардијан".
Уместо тога, они су их фотографисали и фотографије са њиховим телима поделили у две Воцап групе, називајући жртве мртвим птицама.
Једну Воцап групу, која се звала А тим, чинио је 41 полицајац.
Пресуда је донета након суђења током којег су се њих двојица изјаснила кривим за недолично понашање приликом обављања јавне функције.
Суд је закључио да су поступци двојице полицајаца представљали грубу повреду поверења, да су лишили достојанства две усмрћене жене и појачали агонију њихове мајке и породице.
Препоручујемо

КОКАИН У ПАРЛАМЕНТУ! Пронађени трагови наводни дроге на 11 места у парламенту УК
06. 12. 2021. у 18:21

ВЕЛИКА ПРОМЕНА У ШКОЛАМА У СРБИЈИ: Од данас ништа неће бити исто, односи се на родитеље
РОДИТЕЉИ школараца у Србији од данас добијају аутоматска звучна обавештења када наставник у електронски дневник упише изостанак детета са часа или нову оцену. Мада су деца годинама налазила начине да не кажу родитељима баш сва дешавања у школи, то сада више неће бити могуће.
17. 04. 2025. у 11:29

МАКРОН ПОСЛЕ РУСКОГ НАПАДА: Хитно нам је потребан мир
РУСКИ ракетни напад на град Суми на северу Украјине наглашава хитну потребу за наметањем примирја Русији, изјавио је данас председник Француске Емануел Макрон.
13. 04. 2025. у 15:34

"КОМПЛИТЛИ ФРИ ОФ ЧАРЏ": Да ли сте чули како Путин прича енглески? (ВИДЕО)
РУСКИ председник Владимир Путин имао је у фебруару телефонски разговор с америчким председником Доналдом Трампом о окончању рата у Украјини, а иако тада није саопштено којим су језиком причала двојица државника вероватно се свако користио својим матерњим и ослонио на преводиоце.
17. 04. 2025. у 15:25
Коментари (0)