НОВИ БАЈДЕНОВ УДАР НА РУСИЈУ: Тражи од Конгреса овлашћења за конфискацију имовине
28. 04. 2022. у 14:40
ПРЕДСЕДНИК САД Џо Бајден тражиће од Конгреса дозволу да заплени имовину руских бизнисмена.
Повезане вести
Велики ризик за Украјину Зеленски: Русија би могла да захтева ублажавање санкција у замену за прекид ватре
ПРЕДСЕДНИК Владимир Зеленски је рекао да би Русија могла да захтева ублажавање санкција у замену за прекид ватре.
01. 05. 2026. у 19:45
ИЗВЕШТАЈ АМЕРИЧКИХ ОБАВЕШТАЈАЦА О РУСИЈИ Москва отпорна на западне санкције: Развија своју моћну нуклеарну тријаду
АМЕРИЧКА обавештајна заједница признала је да ће Русија остати отпорна на западне санкције и мере контроле извоза.
18. 03. 2026. у 17:45
ЕУ И УКРАЈИНА БИЋЕ БЕСНИ Британски медији: САД разматрају ублажавање санкција Русији ради стабилизације цена нафте
АДМИНИСТРАЦИЈА председника Сједињених Америчких Држава Доналда Трампа разматра могућност ублажавања санкција Русији како би се ублажио скок цена енергената изазван ратом САД и Израела против Ирана, саопштила су три извора која имају сазнања о томе.
09. 03. 2026. у 22:22
АМЕРИЧКИ МЕДИЈИ: Бајден упозорио Зеленског на инвазију, овај није веровао, сада се отвара питање мира, избора и повлачења САД
АМЕРИЧКИ магазин Атлантик је објавио низ тврдњи које бацају ново светло на догађаје уочи почетка руске војне операције у фебруару 2022. године, али и на каснији развој рата, унутрашње дилеме украјинског руководства и могуће промене америчке политике.
13. 02. 2026. у 19:11
Најновије из рубрике
ТРАМП ДРЖИ ПИСМО ЗА ВЕНСА У ОВАЛНОМ КАБИНЕТУ: Званичкин изнео шокантне тврдње
ПРЕДСЕДНИК Сједињених Америчких Држава Доналд Трамп наводно чува у Овалном кабинету инструкције намењене потпредседнику Џеј Ди Венсу у случају ванредне ситуације или потребе за председничком сукцесијом, изјавио је заменик помоћника председника САД-а Себастијан Горка.
14. 05. 2026. у 09:33
"ЗАР СМО ТОЛИКО ГЛУПИ?" Фицо оптужио ЕУ да Европу гура у зависност од САД
ПОЛИТИКА Европске уније натераће европске земље да плаћају више за руске енергенте и додатно ће их учинити зависним од Сједињених Америчких Држава, изјавио је словачки премијер Роберт Фицо.
14. 05. 2026. у 09:31
ХОЋЕ ЛИ ИХ ТРАМП ЖРТВОВАТИ У ДОГОВОРУ СА СИЈЕМ? Опасне игре у Пекингу, цео свет чека расплет
АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп састао се са кинеским лидером Си Ђинпингом. Одржали су уводне говоре, пружајући један другом руку партнерства
14. 05. 2026. у 09:01
ПРИТВОРЕН АНДРЕЈ ЈЕРМАК: Бившем шефу кабинета Владимира Зеленског изречена хитна мера
ВИШИ антикорупцијски суд Украјине изрекао је меру притвора бившем шефу кабинета Владимира Зеленског, Андреју Јермаку, који је оптужен за прање новца приликом изградње елитних некретнина у близини Кијева.
14. 05. 2026. у 08:57
СВЕТ СТРЕПИ ОД НОВОГ ЗАКОНА КОЈИ ЈЕ УСВОЈИЛА ДУМА: Путин има 14 дана да га одобри - заштита руског народа или империјалистичке жеље?
РУСКИ парламент је на седници одобрио закон који руском председнику Владимиру Путину омогућава да нареди инвазију на стране земље.
14. 05. 2026. у 08:52
Коментари (12)