СВЕ ВИШЕ ЖРТАВА ПУЦЊАВЕ У СУПЕРМАРКЕТУ: У маскару у Бафалу погинуло најмање 10 особа
НАЈМАЊЕ 10 особа убијено је данас у пуцњави у супермаркету у Бафалу, у америчкој савезној држави Њујорк, изјавили су полицијски званичници.

Фото Танјуг/АП
На више људи пуцано је поподне у супермаркету, објавила је полиција на Твитеру, додајући да је осумњичени нападач у притвору, пренео је АП. Детаљи о броју људи на које је пуцано у "Топс фриендли" маркету и стању у којем се налазе за сада нису познати.
Истражитељи верују да је нападач можда директно видео снимком преносио пуцњаву и истражује да ли је објавио манифест на интернету, рекао је неименовани званичник.
Супермаркет се налази у претежно афроамеричком кварту, око пет километара северно од центра Бафала.
Околина је првенствено стамбена, са продавницом "Фемили долар" и ватрогасном станицом у близини супермаркета.
Сведоци су изјавили да је нападач поред панцира носио одећу у војном стилу, рекао је један од званицника.

Фото Танјуг/АП
Он је навео да је истрага у прелиминарној фази и да власти још нису откриле јасан мотив.
Гувернерка Кети Хочул је на Твитеру написала да помно прати пуцњаву у продавници у Бафалу, свом родном граду.
Она је навела да су државни званичници понудили помоћ локалним властима.
БОНУС ВИДЕО - ВАШИНГТОНСКЕ ТАЈНЕ: Ко је у Белој кући био геј, а кога су волеле жене?
Препоручујемо

"НА СТОЛУ СУ РАТНИ ПРЕДЛОЗИ, БРИСЕЛ ХОЋЕ РАТ!" Орбан се хитно јавио из Копенхагена
МАЂАРСКИ премијер Виктор Орбан навео је из Копенхагена, где учествује на самиту Европске политичке заједнице, да је ситуација озбиљна и да се на столу налазе, "отворени, ратно оријентисани предлози".
02. 10. 2025. у 08:59

"ЗАШТО МИ ПИПАШ ЖЕНУ?" Овако је почела туча на свадби у Горњем Милановцу, насрнули на доктора (ВИДЕО)
СВАДБЕНО весеље у Горњем Милановцу претворило се у хаотичну сцену када је дошло до несвакидашњег инцидента.
30. 09. 2025. у 16:10

ОГЛАСИЛА СЕ БИЉА НАКОН РАСТАНКА ОД АЦЕ ИЛИЋА: "Видећу како време пролази..."
ИАКО растављени, Биља и Аца имају велики разлог за славље.
01. 10. 2025. у 12:20
Коментари (0)