АБРАМОВИЧ НА МЕТИ ФБИ: Суд дао дозволу за заплену два авиона
АМЕРИЧКИ суд издао је налог за заплену две летелице на захтев ФБИ, који је оптужио руског бизнисмена Романа Абрамовича да је прекршио санкције приликом поновног извоза обе летелице у Русију.

FOTO: EPA
-Слажем се да постоје разумни разлози за веровање да описана имовина подлеже заплени и грађанском одузимању, рекла је у пресуди судија Сара Кејв, Окружни суд САД за јужни округ Њујорка.
Наредба се односи на авионе Boeing 787-8 Dreamliner и Gulfstream G650ER.
ФБИ тврди да су оба авиона у власништву руског бизнисмена Романа Абрамовича преко ланца компанија, који су их превезли у Русију након што су антируске санкције ступиле на снагу, због чега је потребно претходно одобрење таквог поновног извоза.
Препоручујемо

(MAPA) ДРАМА УКРАЈИНСКИХ СНАГА КОД СВЈАТОГОРСКА: Уништен мост, окружени остаци две бригаде, војници скачу у хладну реку
06. 06. 2022. у 17:54 >> 18:21

СКАНДАЛ У БРИТАНИЈИ, ПОРОДИЦЕ У ШОКУ: Директорка мртвачнице гледала цртани филм са мртвим бебама у својој кући
ЕЈМИ Аптон (38), оснивачица удружења Florrie’s Army у Лидсу у Енглеској, нашла се у центру велике афере након што су родитељи преминуле деце открили да су тела њихових беба држана у њеној кући уместо у мртвачници.
27. 08. 2025. у 17:50

ОВО ЈЕ ДЕТАЉАН СПИСАК НАМИРНИЦА КОЈИМА ЋЕ ПАСТИ ЦЕНА: Нове економске мере важне за грађане
ПРЕСЕДНИК Србије Александар Вучић истакао је јуче приликом излагања о смањењу маржи на кућну хемију и прехрамбене производе, а у оквиру представљања нових економских мера за грађане, да снижење које ће уследити као последица ограничења трговачких маржи обухвата 3000 производа из 23 групе.
25. 08. 2025. у 13:15

Имају месечну плату 109.050$, а СИРОТИЊА су! Све им поједе кирија
ИМА и таквих случајева...
10. 09. 2025. у 09:24
Коментари (0)