ТРИ ВАЖНА ДАНА: Путин се обратио Русима

Novosti online

10. 09. 2022. у 10:08

У РУСИЈИ се од 9. до 11. септембра одржава гласање за регионалне представнике власти на разним нивоима.

ТРИ ВАЖНА ДАНА: Путин се обратио Русима

Фото: Профимедиа/Shutterstock/Илустрација

Председник Русије Владимир Путин гласао је у суботу у Москви, на изборима за општинске посланике и позвао грађане да учествују у изборима. Председник Русије је гласао електронским путем.

Тродневно гласање на изборима за општинске посланике почело је у Москви у петак и трајаће до недеље. Ове године избори се одржавају у 125 од 146 општинских јединица Москве од 9. до 11. септембра. Изборне јединице су отворене од 08.00 до 20.00 часова сваког дана.

Избори на различитим нивоима одржавају се у Русији током три дана, а у појединим регионима, укључујући престоницу, гласање је могуће обавити и електронски.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ТО ЈЕ ИСТИНА Илон Маск хитно реаговао на објаву Виктора Орбана о УСАИД-у (ВИДЕО)

"ТО ЈЕ ИСТИНА" Илон Маск хитно реаговао на објаву Виктора Орбана о УСАИД-у (ВИДЕО)

МАЂАРСКИ премијер Виктор Орбан назвао је на друштвеној мрежи Икс организацију УСАИД чудовиштем створеним да сломи, сруши и нагриза слободу и независност нација, након чега је милијардер Илон Маск на то одговорио "истина".

23. 02. 2025. у 15:10

СУТРА ЋЕ БИТИ ОБЈАВЉЕНО: Највећи удар на Русију од почетка рата

СУТРА ЋЕ БИТИ ОБЈАВЉЕНО: Највећи удар на Русију од почетка рата

БРИТАНСКИ министар спољних послова Дејвид Лами изјавио је данас да ће у понедељак објавити листу мера у оквиру новог, великог пакета санкција Русији, пренели су данас британски медији.

23. 02. 2025. у 10:05

КИНЕЗ СЕ ЗАМОНАШИО НА СВЕТОЈ ГОРИ Добио име Амфилогије и поручује: Никада нисам био срећнији, осим можда као дете

КИНЕЗ СЕ ЗАМОНАШИО НА СВЕТОЈ ГОРИ Добио име Амфилогије и поручује: "Никада нисам био срећнији, осим можда као дете"

ЖИВОТНЕ приче које се крију иза монаха на Светој Гори представила је грчка телевизија "Скај" у емисији "ПримеТиме". Пред камерама су се нашли један Кинез који је постао монах, један студент из Солуна који је одмах након дипломе изабрао монаштво, монах који живи у самоћи последње 24 године.

23. 02. 2025. у 11:28

Коментари (0)

ХАОС У РУСИЈИ: Репрезентативац Србије прво проглашен за непријатеља Украјине, а потом није могао да верује шта га је снашло у престоници