ОЛУЈА "ФИОНА" ДАНАС ПОСТАЈЕ УРАГАН: Погодиће Доминиканску Републику и Карипска острва (ВИДЕО)
ТРОПСКА олуја "Фиона" јуче је добила на снази како се приближава Порторику и САД, односно територији Девичанских острва, саопштио је амерички Национални центар за урагане.

Foto: Printskrin
Очекује се да олуја "Фиона" данас постане ураган када ће погодити Порторико, као и Девичанска острва, која би могла да се нађу на удару већ током ноћи, пренео је Ројтерс.
Јаке кише које ће донети "Фиона" погодиће Доминиканску Републику данас, а у понедељак током ноћи и Карипска острва.
Најмање једна особа је погинула на француским карипским острвима Гвадалупе услед олује која је срушила кућу, саопштили су локални званичници.
БОНУС ВИДЕО:
ДО САДА НЕВИЂЕНА ПЕШЧАНА ОЛУЈА: Цео Блиски исток погођен великим пустињским таласом, има мртвих
Препоручујемо

У ЊУЈОРКУ СА 30 ЗВАНИЧНИКА: Вучић на седници Скупштине УН, у среду држи говор
18. 09. 2022. у 09:00

ДАЈАНИНА ПЕТОГОДИШЊА АФЕРА: Сви убеђени да је принцезин љубавник - Харијев отац (ФОТО)
17. 09. 2022. у 11:52

ЋЕРКА ЖАРКА ЛАУШЕВИЋА: Лепа Асја живи у Њујорку, удата је за музичара (ФОТО)
17. 09. 2022. у 10:08

(МАПА) ЖЕСТОКЕ БОРБЕ КОД ПОКРОВСКА: Пуца украјинска одбрана, фронт је постао "пакао"
НА ФРОНТУ код Покровска поново се воде жестоке борбе. То подручје постало је епицентар руских напада, а украјински медији и војска описују ситуацију као изузетно тешка.
14. 05. 2025. у 08:43

АМЕРИЧКИ МЕДИЈИ ОТКРИВАЈУ: Русију ће на преговорима у Истанбулу представљати ова два званичника
ВИСОКИ бивши званичник Кремља, који је желео да остане анониман због осетљивости теме, рекао је да ће Русију на предстојећим преговорима у Истанбулу представљати министар спољних послова Сергеј Лавров и саветник председника за спољну политику, Јуриј Ушаков, објавио је лист Вашингтон пост.
14. 05. 2025. у 09:19

"ЈА НЕ МОГУ ДА НАСТАВИМ БЕЗ ТЕБЕ" Потресна објава Наташе Нинковић: "Ово је најусамљенији дан мог живота" (ФОТО)
НЕМА дана кад не мисли на своју мајку...
14. 05. 2025. у 11:32
Коментари (1)