КАДИРОВ ДЕМАНТОВАО ЛАЖНЕ ВЕСТИ: Наши храбри команданти су савршеног здравља
07. 01. 2023. у 15:45
ЛИДЕР Чеченије Рамзан Кадиров је вест о наводној погибији чеченских команданата у зони специјалне операције у Украјини назвао бајком.
Повезане вести
ЗАРОБЉЕН, АЛИ ЗАХВАЛАН ШТО ЈЕ ЖИВ: Кадиров објавио снимак - Чечени испитују украјинског борца (ВИДЕО)
ЧЕЧЕНСКИ лидер и велики Путинов савезник, Рамзан Кадиров, објавио је нови видео снимак на Телеграму у којем се види испитивање заробљеног украјинског војника.
20. 11. 2025. у 13:46
Најновије из рубрике
ПРЕМИЈЕР ГРЕНЛАНДА: Желимо да ојачамо везе са САД, грађани не треба да се плаше преузимања
ГРЕНЛАНД жели да ојача везе са Сједињеним Америчким Државама и његови грађани не би требало да се плаше непосредног америчког преузимања, изјавио је данас премијер те данске аутономне територије Јенс Фредерик Нилсен.
05. 01. 2026. у 23:35
КАДИРОВ ИМЕНОВАО СВОГ СИНА (20) ЗА ПОТПРЕДСЕДНИКА ВЛАДЕ: Чеченски лидер наставља праксу именовања чланова породице на високе функције
ЧЕЧЕНСКИ лидер Рамзан Кадиров именовао је свог двадесетогодишњег сина Ахмата Кадирова за вршиоца дужности потпредседника владе, настављајући праксу именовања чланова породице на високе владине функције.
05. 01. 2026. у 22:45
РАСПАДА СЕ ЕВРОПСКА ВАЗДУШНА ОДБРАНА: Француска излази из пројекта, Немци сами праве нове авионе
ПОШТО Француска и Немачка не могу да се договоре око удела у заједничком пројекту летећег борбеног система ФЦАС, Хришћанско-социјална унија (ЦСУ) размишља о "немачком самосталном приступу".
05. 01. 2026. у 22:33
"ЉУДИ СВЕТА, КАЖЕМ ВАМ!" Огласио се Мадуров син: "Ово је претња човечанству - прогоњени смо!"
НИКОЛАС Мадуро Гера, син ухапшеног председника Венецуеле Николаса Мадура, изјавио је у понедељак да су његовог оца „киднаповале“ Сједињене Државе и позвао на „међународну солидарност“ са њим како би се могао вратити у ту јужноамеричку земљу.
05. 01. 2026. у 22:21
ХИЛ ПОСЛЕ СЕДНИЦЕ СБ УН: Победили смо, Венецуела ће наставити да брани свој суверенитет
КАРАКАС је победио на седници Савета безбедности УН, према речима министра спољних послова Венецуеле Ивана Хила.
05. 01. 2026. у 22:14
Коментари (0)