РАТ У УКРАЈИНИ Пушилин: Руске снаге прилазе Угљедару
04. 02. 2023. у 07:06 >> 23:15
РАТ у Украјини – 346. дан. Украјинске снаге настављају гранатирање места у ДНР. Руска артиљерија нанела је пораз украјинским снагама у запорошком правцу.
Ovo je zalost al izgleda da rusi nikad nece osvojit avdivku , ugledar i bahmut ne znam kako su ukrajinci tamo ukopani al izgleda da ce tamo rusi polomit zube. Bolje da su ostali kuči.
@Maribor - Дуга је њива за орање, каже се у једној народној изреци.
Kakav težak poraz kad oni granatiraju donjeck
Amerika će, siguran sam, ubediti Zelenskog da napadne Krim!? Ovaj komedijaš - u bukvalnom smislu, mora postati - tragičar, u još bukvalnijem smislu!? Hoće Amerika da vidi da li Rusija blefira, a već zna da ne blefira, da Rusija potroši nešto od svog atomskog arsenala, pa da onda zarati direktno sa Rusijom!? Nažalost, ovo nećemo moći da vidimo - za sve nas će već biti kasno!? Svi koji me poznaju kažu da sam lud, jer ovo govorim već godinu dana. Daj Bože da su u pravu!?
@Jordan - Uopšte ne mislim da ste ludi i na žalost potpuno isto gledam na ovu situaciju. Daj Bože i kami lepe sreće da smo oboje ludi.
Brani otac sina od nasilnika, jer ga je sin pozvao.Otac prilazi I kaže silniku: " Udari ga još jednom, ako smiješ " ! Ovaj ga udari još jače Ponovi to otac još nekoliko puta, kad će sin: Nemoj me više tajo branit , kad te molim, no bjež ' mo doma" ! Tako Ameri brane Ukrajince.
Не разумем све оне који мрзе Русе и Русију. Украјина је могла бити заузета и разоружана од стране Русије за 3-5 дана, али би то имало велике последице по Украјину и украјински народ. Довољно би било да су почели неселективно бомбардовање Украјине, пре свега Кијева, Харкова и Лавова, што би изазвало велике људске жртве и још већу материјалну штету. О "високом моралу" украјинске војске и народа не треба ни говорити.
Повезане вести

РАТ У УКРАЈИНИ Продор код Велике Новосјолке, жестоке борбе код Покровска; Змајеви зуби застали у грлу ВСУ, продор код Белгорода (МАПА/ВИДЕО)
РАТ у Украјини – 1.121. дан.
20. 03. 2025. у 07:13 >> 03:12

РАТ У УКРАЈИНИ: Руси напредују у јужном ДНР; Уништен велики систем ПВО; Жестоке борбе код Лимана; Искандер погодио 200 војника (ВИДЕО/МАПА)
РАТ у Украјини – 1.146. дан.
14. 04. 2025. у 07:24 >> 03:08

РАТ У УКРАЈИНИ: Расте број жртава у Сумију; Припадници "Барс-Курск" открили украјински дрон од 200 кг (ВИДЕО)
РАТ у Украјини – 1.145. дан.
13. 04. 2025. у 07:08 >> 23:32

РАТ У УКРАЈИНИ Лавров: Запад стављен "под оружје" да би продужио кијевски режим
РАТ у Украјини – 1.131. дан.
30. 03. 2025. у 07:20 >> 00:32

РАТ У УКРАЈИНИ: Руси су у Александропољу; Руски спецназ разбио украјинске специјалце код Поповке; Жестоке борбе код Покровска (ВИДЕО/МАПА)
РАТ у Украјини – 1.125. дан
24. 03. 2025. у 06:44 >> 02:09
Најновије из рубрике

ХИТНО СЕ ОГЛАСИЛИ ИЗ Г7: Најавили оштрије санкције Русији, ако не пристане на прекид ватре у Украјини
ГРУПА седам најразвијенијих земаља (Г7) саопштила је данас да ће пооштрити санкције против Русије ако Москва не пристане на прекид ватре у Украјини.
23. 05. 2025. у 00:30

ЗЕЛЕНСКИ НЕ МОЖЕ ДА ПОТПИШЕ МИР: Москва упозорава да председник Украјине, коме је истекао мандат, нема право на "овере"
УКРАЈИНСКИ председник Владимир Зеленски, коме је истекао мандат пре годину дана, не може да потпише меморандум којим би се Украјина и Русија приближиле миру.
22. 05. 2025. у 22:35

БЛОКИРАН ТРАМПОВ ПЛАН: Судска одлука која одјекује Америком
ОКРУЖНИ судија Мјонг Џун у Бостону блокирао је данас администрацију председника САД Доналда Трампа да спроведе његову извршну наредбу о распуштању Министарства просвете САД, и наредио да се на посао врате запослени који су отпуштени.
22. 05. 2025. у 22:30

уживоРАТ У УКРАЈИНИ Путин: Ствара се тампон зона дуж руско-украјинске границе; Кијев и Москва размениле списак ратних заробљеника
РАТ у Украјини - 1.184. дан.
22. 05. 2025. у 08:40 >> 21:53

СУМЊА СЕ ДА СУ ОНИ УМЕШАНИ У УБИСТВО БИВШЕГ ПОЛИТИЧАРА: Полиција се данас огласила
ШПАНСКА полиција саопштила је данас да сумња да су три особе умешане у убиство украјинског адвоката Андрија Портнова у Мадриду, некадашњег саветника бившег украјинског председника Виктора Јануковича.
22. 05. 2025. у 21:40
Коментари (7)