НОВИ ШЕФ ПОЛИЦИЈЕ УКРАЈИНЕ: Зеленски га увео у Савет за националну безбедност и одбрану
ВЛAДИМИР Зеленски представио је Савету за националну безбедност и одбрану (НСДЦ) Украјине новог шефа Министарства унутрашњих послова Украјине Игора Клименка, произилази из указа објављеног на сајту Зеленског.

Фото: Принтскрин
Поред тога, декретом је укинуто чланство у Савету за националну безбедност и одбрану Украјине бившем министру унутрашњих послова Денису Монастирском, који је погинуо у паду хеликоптера у Броварима у Кијевској области у јануару.
Препоручујемо

НУКЛЕАРНИ „ШТИТ И МАЧ“: Ово су главни геополитички аргументи Русије – али не и једини
11. 02. 2023. у 16:49

ШОК ПРОГНОЗА ЗА ОКТОБАР: Најављено да ће пасти пола метра снега! Овакве екстреме ни метеоролози не памте
ПРЕМА најавама метеоролога, октобар 2025. почеће у Србији под утицајем продора хладног ваздуха са североистока Русије који је дошао до Немачке и Пољске, али се полако приближава ка нама што ће проузроковати развој циклона у Јонском, Тиренском и делу Јадранског мора и већ 1. октобра, у среду, у вечерњим часовима на југу и југозападу Србије почеће да пада киша.
30. 09. 2025. у 20:58

"ЗАШТО МИ ПИПАШ ЖЕНУ?" Овако је почела туча на свадби у Горњем Милановцу, насрнули на доктора (ВИДЕО)
СВАДБЕНО весеље у Горњем Милановцу претворило се у хаотичну сцену када је дошло до несвакидашњег инцидента.
30. 09. 2025. у 16:10

НЕ ДА НА ЋЕРКУ Богданин отац очитао лекцију Вељку, јасно му ставио до знања: "Можда пре ниси имао овакву девојку..."
ВЕЉКО је увек истицао да жели велику породицу са много деце којима ће усадити праве вредности и традицију.
29. 09. 2025. у 16:17
Коментари (0)