ОЧЕКУЈЕ СЕ ВАЖНА ОДЛУКА: И Фејсбук и Инстаграм би могли да се угасе у Европи

08. 03. 2023. у 23:59
ИРСКИ шеф за приватност Хелен Диxон, која води Повереништво за заштиту података (ДПЦ) , рекла је за Политико да ће то тело "врло вероватно коначно пресудити последњем легалном алату Фејсбука за слање личних података у САД" пре него што Европска унија и Сједињене Државе успеју да договоре нови споразум о преносу података.
Повезане вести

И ДЕВЕТОГОДИШЊАЦИ ИМАЈУ НАЛОГ НА ДРУШТВЕНИМ МРЕЖАМА: Како заштити најмлађе од злоупотреба на интернету
ДЕТЕ седи у својој соби - само, али виртуелно повезано са целим светом - и добронамернима, и онима који га вребају. Иза безазленог дописивања надруштвеној мрежи са, наизглед, вршњаком, може да се крије одрасла особа - предатор са лажним профилом који има само један циљ: да му науди. Изаигрице - позив да открије личне податке, плати нешто без знања родитеља. Иза изазова - позив на самоповређивање. А, родитељи, често уморни, заузети или недовољно упућени не примећују да се оно повлачи, постајеанксиозно или претерано везано за телефон. Све док не буде касно.
17. 07. 2025. у 14:58
Најновије из рубрике

СРУШИО СЕ ХЕЛИКОПТЕР У ГРЧКОЈ: У летелици била два Американца и Грк (ФОТО/ВИДЕО)
ХЕЛИКОПТЕР који је учествовао у гашењу пожара у области Аспропиргос принудно је слетео у море у заливу Елефсина, нешто после 14 часова. На срећу, све три особе које су биле у летелици – два Американца и један Грк – преживеле су без тежих повреда и извучене су из мора.
22. 07. 2025. у 22:40

"ПОДРШКА ПРЕГОВОРИМА РУСИЈЕ И УКРАЈИНЕ" САД: Нећемо се стриктно држати септембра као крајњег рока
СЈЕДИЊЕНЕ Државе подржавају преговоре представника Русије и Украјине чијије наставак планиран за ову недељу, рекла је званични представник Стејт департмента Тами Брус.
22. 07. 2025. у 22:07

ТРАМП НАЈАВИО ВЕЛИКУ АКЦИЈУ ЗБОГ РУСИЈЕ: "Време је да се прогоне људи"
АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп изјавио је данас да намерава да "прогони људе" који су, по његовој оцени, покушали да се мешају у председничке изборе 2016. године тако што су тврдили да је Русија покушала да утиче на резултат.
22. 07. 2025. у 21:28

ОД СУТРА СЕ ЗАТВАРАЈУ ПУТЕВИ НА ХАЛКИДИКИЈУ: Све се блокира због пожара, ево где не смете да идете
ЗБОГ веома високог ризика од пожара, у деловима Халкидикија од сутра ће важити потпуна забрана кретања возила и пешака. Одлука се односи на најугроженије области у општинама Касандра, Ситонија и Аристотелис.
22. 07. 2025. у 21:24

ЗАШТО ЈЕ МАРТА КОС ЉУТА НА КИЈЕВ: Корупцију Зеленског више нико не може да контролише
ВРХОВНА рада гласала је практично за затварање Националног антикорупцијског бироа и Специјалне канцеларије тужиоца за борбу против корупције.
22. 07. 2025. у 20:42
Коментари (0)