ЗА СУПРУГУ ПОЉЕ СУНЦОКРЕТА НА 80 ХЕКТАРА: Несвакидашњи поклон за 50. годишњицу брака
ГОДИШЊИЦЕ брака увек су посебан датум у години за парове широм света. Док је појединима наздрављање уз чашу вина довољно да се обележи јубилеј, други се помуче да осмисле оригиналну идеју којом ће обрадовати свог дугогодишњег партнера. Управо један такав поклон, и то за 50. годишњицу брака, направио је фармер Ли Вилсон из САД за своју супругу Рене, посадивши јој поље сунцокрета на чак 80 хектара земље.

Принтскрин
Како је пренео Би-Би-Си, Ли је заједно са сином у тајности садио 1,2 милиона сунцокрета још од маја, да би жуто поље показао супрузи средином августа. Несвакидашњи поклон за велики јубилеј обрадовао је Рене.
- Осетила сам се посебно. Не постоји савршенији поклон за годишњицу брака од поља сунцокрета - изјавила је Рене за медије у Канзасу.
Велико поље сунцокрета привукло је пажњу и туриста који су почели да посећују ово место како би се фотографисали испред њега.

ВЕШТАК ОТКРИО ЈЕЗИВЕ ДЕТАЉЕ О ДЕЧАКУ УБИЦИ: Ево зашто је Коста пуцао на чувара школе, није га потресло сазнање кога је све убио
ЗАКЉУЧИЛИ смо да је Коста био способан да управља својим поступцима у време извршења злочина и да та способност није била битно смањена. Постоји једна краткотрајна ометеност, за период у учионици за који он каже да нема сећања, али он је све радио по плану. То указује да је он управљао својим поступцима.
05. 06. 2025. у 17:05

СРПСКА ПОСЛА: Никола Јокић запањио свет! Вратио се у Србију и урадио ОВО (ВИДЕО)
НИКОЛА Јокић је најбољи кошаркаш планете, али дајте му лопту и биће најбољи у сваком спорту. То је показао још једном.
08. 06. 2025. у 08:54

ВРТОГЛАВА СУМА: Колику националну пензију прима Љиљана Благојевић
ЈЕДНА од наших најистакнутијих драмских уметница Љиљана Благојевић отишла је у пензију, а налази се међу двадесетчетворо уметника, који ће примају националну пензију за допринос култури.
07. 06. 2025. у 11:30
Коментари (0)