ДРАМА У ВАЗДУХУ: Руски авион Су-24 срушио се приликом извођења редовног тренажног лета

Новости онлајн

12. 09. 2023. у 20:32

ПРИЛИКОМ извођења редовног тренажног лета у Волгоградској области, срушио се авион Су-24, саопштило је Министарство одбране Русије.

ДРАМА У ВАЗДУХУ: Руски авион Су-24 срушио се приликом извођења редовног тренажног лета

Фото Пресс-служба президента Украины

- Током планираног тренажног лета у Волгоградској области срушио се авион Су-24. Лет је изведен без муниције. Авион се срушио у напуштеном подручју - саопштило је Министарство одбране.

На место инцидента упућени су хеликоптери Ми-8, службе трагање и спасавање.

(Спутњик)

БОНУС ВИДЕО: ХОНГ КОНГ ПОТОПЉЕН - Највеће падавине у последњих 140 година

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ХРВАТИ ВЕЛИКИ И ЈАКИ ЖАЛЕ СЕ ЦЕНТРАЛИ НАТО ЗБОГ СРПСКИХ РАКЕТА: А не смета им војни савез Загреб-Тирана-Приштина

ХРВАТИ "ВЕЛИКИ И ЈАКИ" ЖАЛЕ СЕ ЦЕНТРАЛИ НАТО ЗБОГ СРПСКИХ РАКЕТА: А не смета им војни савез Загреб-Тирана-Приштина

ПРЕМИЈЕР Хрватске Андреј Пленковић рекао је данас, коментаришући то што Војска Србије располаже новом хиперсоничном квазибалистичком ракетом кинеске производње ЦМ-400, да ће "разговарати са партнерима у НАТО и упозорити их на такво наоружање".

12. 03. 2026. у 19:25

Мирослав 33 године живи под земљом, без струје и воде: Хуманитарац поделио причу која је расплакала многе (ВИДЕО)

Мирослав 33 године живи под земљом, без струје и воде: Хуманитарац поделио причу која је расплакала многе (ВИДЕО)

ДЕКА Мирослав из села Дворска код Крупња већ 33 године живи у земуници без струје и воде, а његов вапај за помоћ дирнуо је хуманитарца Марка Николића.

14. 03. 2026. у 11:54

Коментари (0)

ПАРТИЗАН ДОБИЈА ВЕЛИКО ПОЈАЧАЊЕ: Полазник Ајаксове школе опција више за Срђана Благојевића!